Gläser Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2625216
11703
420
Glass-objects
Kovács Attila Adidas volt ügyvezető igazgató emlék tárgy, ólomkristály díszváza, díszdobozban, jelzett, hibátlan, m: 15,5cm
2632445
11704
420
Glass-objects
Müller Testvérek Rt. feliratos, régi zöld üveg, dombornyomott, anyagában színezett, 0,25 l, m: 16 cm
2632317
11705
420
Glass-objects
Dekoratív régi likőrös üveg, jelzett, 0,25 l, m: 14,5 cm
2600548
11706
420
Glass-objects
Kézzel festett, üveg bonbonniere (sérült a száján), réz fedéllel. XX. sz. eleje. d: 12 cm
2604319
11707
420
Glass-objects
Díszváza, kézzel festett üveg, kopott, m: 25 cm
2661362
11708
420
Glass-objects
2661370
11709
420
Glass-objects
Romanart csiszolt kristály borospohár készlet, 6 db, apró kopásokkal, jelzett, m: 15,5 cm
2661443
11710
420
Glass-objects
Ólomkristály bonbonier, apró kopásokkal, d: 11 cm
2661472
11711
420
Glass-objects
Csehszlovák ólomkristály vizespohár, m: 11 cm 2641768
11712
420
Glass-objects
Borostyánüveg tálka, hibátlan, d: 13 cm
2637548
11713
420
Glass-objects
Üveg palack, műanyag csavaros dugóval, m: 21 cm
2507725
11714
420
Glass-objects
Kristály üveg kínáló tál. Csiszolt. Minimális lepattanással d: 19,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF