Gläser

Zahl der Lose: 160

Kovács Attila Adidas volt ügyvezető igazgató emlék tárgy, ólomkristály díszváza, díszdobozban, jelzett, hibátlan, m: 15,5cm
11703.

Rufpreis:
2 800 HUF

Müller Testvérek Rt. feliratos, régi zöld üveg, dombornyomott, anyagában színezett, 0,25 l, m: 16 cm
11704.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dekoratív régi likőrös üveg, jelzett, 0,25 l, m: 14,5 cm
11705.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kézzel festett, üveg bonbonniere (sérült a száján), réz fedéllel. XX. sz. eleje. d: 12 cm
11706.

Rufpreis:
2 000 HUF

Díszváza, kézzel festett üveg, kopott, m: 25 cm
11707.

Rufpreis:
2 400 HUF

11708.

Rufpreis:
5 000 HUF

Romanart csiszolt kristály borospohár készlet, 6 db, apró kopásokkal, jelzett, m: 15,5 cm
11709.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ólomkristály bonbonier, apró kopásokkal, d: 11 cm
11710.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csehszlovák ólomkristály vizespohár, m: 11 cm
11711.

Rufpreis:
5 000 HUF

Borostyánüveg tálka, hibátlan, d: 13 cm
11712.

Rufpreis:
1 200 HUF

Üveg palack, műanyag csavaros dugóval, m: 21 cm
11713.

Rufpreis:
800 HUF

Kristály üveg kínáló tál. Csiszolt. Minimális lepattanással d: 19,5 cm
11714.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF