Gläser Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2522185
11691
420
Glass-objects
2 db gazdagon csiszolt ólomkristály váza, kopott, m: 13 és 16 cm
2522184
11692
420
Glass-objects
2 db gazdagon csiszolt ólomkristály váza, kopott, m: 14 és 16 cm
2624571
11693
420
Glass-objects
27 db retro üveg pohár 1 dl-es kiszerelés 2425010
11694
420
Glass-objects
Ólomkristály váza, fa talapzaton + üveg bonbonier, kis csorbával, kopásnyomokkal, m: 8 és 19 cm
2288948
11695
420
Glass-objects
Öblös kristály váza, apró kopásnyomokkal, m: 18,5 cm, d: 15,5 cm 2265405
11696
420
Glass-objects
2632041
11697
420
Glass-objects
3db üveg palack, egynek a dugója hiányzik, kopásokkal, m: 23-28,5cm
2392279
11698
420
Glass-objects
Kristály váza. Egy-két apró karccal. 23,5 cm
2603851
11699
420
Glass-objects
Parádi, kézzel festett üveg bobonniere. Anyaghibával, kis kopással. d: 13 cm
2604189
11700
420
Glass-objects
Nagy méretű kristály hamutál d: 18 cm
2549528
11701
420
Glass-objects
2625214
11702
420
600
Glass-objects
Ólomkristály váza, gazdagon csiszolt kristály, kopásnyomokkal, csorbával. m:15cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF