Gläser Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2604634
11667
420
Glass-objects
Üveg asztali kínálótál, metszett, matricával jelzett, eredeti dobozában, 18×11 cm
2399235
11668
420
Glass-objects
Takács ólomkristály kínáló tál, gravírozott Gyöngyös felirattal és díszítéssel, metszett, matricával jelzett, apró csorbákkal. d: 28 cm
2399174
11669
420
Glass-objects
Ólomkristály kínáló tál, metszett, jelzés nélkül, apró csorbákkal, d: 17 cm, m: 9 cm
2637835
11670
420
Glass-objects
Osztrák Römer likőrős poharak, üveg, 6 db, csorbákkal. M: 7 cm
2637828
11671
420
Glass-objects
Cofradia üveg palack, parafa, műanyag dugóval, kopott, m: 19 cm 2589851
11672
420
Glass-objects
6 személyes kompótos készlet, öntött üveg, anyagában színezett, kopásnyomokkal, d: 15-29cm
2571873
11673
420
Glass-objects
Fújt retró üveg váza, kopott, m:26 cm 2572008
11674
420
Glass-objects
Ólomkristály hamutál, gazdagon csiszolt kristály, kopásnyomokkal. d:17cm
2572009
11675
420
Glass-objects
2571865
11676
420
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály kínáló, kopásnyomokkal, d:21cm
2571870
11677
420
Glass-objects
Homokfújt üveg váza, kopott, m: 27cm
2589190
11678
420
Glass-objects
Domború, ovális üveg, hátoldalán ragasztott nyomat, virágcsendélet, kopásokkal, apró lepattanásokkal. 23x17,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF