Gläser

Zahl der Lose: 160

Üveg asztali kínálótál, metszett, matricával jelzett, eredeti dobozában, 18×11 cm
11667.

Rufpreis:
1 000 HUF

Takács ólomkristály kínáló tál, gravírozott Gyöngyös felirattal és díszítéssel, metszett, matricával jelzett, apró csorbákkal. d: 28 cm
11668.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ólomkristály kínáló tál, metszett, jelzés nélkül, apró csorbákkal, d: 17 cm, m: 9 cm
11669.

Rufpreis:
1 000 HUF

Osztrák Römer likőrős poharak, üveg, 6 db, csorbákkal. M: 7 cm
11670.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cofradia üveg palack, parafa, műanyag dugóval, kopott, m: 19 cm
11671.

Rufpreis:
2 000 HUF

6 személyes kompótos készlet, öntött üveg, anyagában színezett, kopásnyomokkal, d: 15-29cm
11672.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fújt retró üveg váza, kopott, m:26 cm
11673.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ólomkristály hamutál, gazdagon csiszolt kristály, kopásnyomokkal. d:17cm
11674.

Rufpreis:
1 000 HUF

11675.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dúsan csiszolt ólomkristály kínáló, kopásnyomokkal, d:21cm
11676.

Rufpreis:
1 000 HUF

Homokfújt üveg váza, kopott, m: 27cm
11677.

Rufpreis:
1 000 HUF

Domború, ovális üveg, hátoldalán ragasztott nyomat, virágcsendélet, kopásokkal, apró lepattanásokkal. 23x17,5cm
11678.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF