Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 79

1879. "Székesfehérvári Országos Kiállítás" bronz emlékérem (450mm) T:AU,XF / Hungary 1879. "Székesfehérvár National Exposition 1879" bronze commemorative medallion (50mm) C:AU,XF
30319.

Rufpreis:
12 000 HUF

1877-1920. "5/1 877 ,,Eötvös" O Budapest kel" ezüstözött bronz, szabadkőműves páholy érem, füllel (42mm) T:XF patina / Hungary 1877-1920. "5/1 877 ,,Eötvös" O Budapest kel" silver plated bronze Freemasons Guild medallion with ear (42mm) C:XF patina
30320.

Rufpreis:
12 000 HUF

1909. "Arad 1909 Septb. 19. / Aradi 'Kossuth' Asztaltársaság" ezüstözött bronz emlékérem, füllel (25mm) T:XF / Hungary 1909. "Arad 1909 Septb. 19. / Aradi 'Kossuth' Asztaltársaság ('Kossuth' Table Society of Arad)" silver plated bronze commemorative medallion, with ear (25mm) C:XF
30321.

Rufpreis:
4 000 HUF

1909. "Farbaky István az Egyesület alelnöke / Az Orsz. Bányászati- és Kohászati Egyesület Körmöczbányán tartott közgyűlésének emlékére 1909. Sept 19" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:AU,XF / Hungary 1909. "István Farbaky vice-president of the Association / General Assembly of the National Mining and Metallurgy Association at Kremnitz on 19th September 1909" double-sided bronze commemorative medallion (45mm) C:AU,XF
30322.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

~1930-1940. "Selmecbányai Akadémia, pénzverés jutalomérem" permen három jelzéssel jelzett Ag emlékérem, utánveret. "MAR THERESIA PIA AUG FEL REI METALLURG RESTAURATRIX / ARTIS MONETARIAE STUDIUM PRAEMIAT". Szign.: M. Donner F. (46mm) T:XF / Hungary ~1930-1940. "Award Medallion for Coinage" of the Academia Montanistica in today's Banská Štiavnica. Hallmarked Ag commemorative medallion with three hallmarks on edge, restrike. MAR THERESIA PIA AUG FEL REI METALLURG RESTAURATRIX / ARTIS MONETARIAE STUDIUM PRAEMIAT". Szign.: M. Donner F. (46mm) C:XF
30323.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

~1930-1940. "A vitorlázórepülés terén kifejtett 'Jómunkáért' a Diósgyőr Vasgyári 750. Nagy Lajos Kir. Cserkész Cs." egyoldalas bronz plakett (79x106mm) T:XF apró patina / Hungary ~1930-1940. "A vitorlázórepülés terén kifejtett 'Jómunkáért' a Diósgyőr Vasgyári 750. Nagy Lajos Kir. Cserkész Cs. (For the good work on the glider flying - The Louis the Great - No. 750 Boy Scouts Group, Diósgyőr Ironworks)" one-sided cast bronze plaque (79x106mm) C:XF tiny patina
30324.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

2012. "111 éves a Magyar Numizmatikai Társulat / Szervusztok fiúk - Réthy László (1851-1914)" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem "SZG" gyártói jelzéssel (21,53g/0.999/26x26mm) T:UNC (eredetileg PP) fo. / Hungary "111th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society / Hello guys - László Réthy (1851-1914)" two-sided, marked Ag commemorative medallion with "SZG" maker's mark (21,53g/0.999/26x26mm) C:UNC (originally PP) spotted
30325.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF