Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 79

Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Bem József" egyoldalas bronz plakett (92x67mm) T:AU / Hungary 1954. "József Bem" one-sided bronze plaque. Sign.: László Solymári Valkó (92x67mm) C:AU
30295.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Kossuth Lajos" egyoldalas, önött bronz plakett (92x66mm) T:AU,XF / Hungary 1954. "Lajos Kossuth" one-sided, cast bronze plaque. Sign.: László Solymári Valkó(92x66mm) C:AU,XF
30296.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Solymári Valkó László (1909-1984) 1971. "Táncsics Mihály" egyoldalas, öntött bronz plakett (92x66mm) T:AU,XF / Hungary 1971 "Mihály Táncsics" one-sided, cast bronze plaque. Sign.: László Solymári Valkó (92x66mm) C:AU,XF
30297.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Soltra E. Tamás 2000. "Civitas Fidelissima / Sopron" peremen jelzett Ag emlékérem dísztokban (100,872g/0.925/60mm) T:PP patina / Hungary 2000. "Judge István Civil Award" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge, in case. Sign.: Tamás E. Soltra (100,72g/0.925/60mm) C:PP patina
30298.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Soltra E. Tamás 2016. "István Bíró Civil Díj" peremen jelzett Ag emlékérem (100,85g/0.925/60mm) T:PP kis folt Csak 20db! / Hungary 2016. "Judge István Civil Award" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge. Sign.: Tamás E. Soltra (100,85g/0.925/60mm) C:PP small spots Only 20pcs!
30299.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Soltra E. Tamás 2016. "Szent Mihály Civil Díj" peremen jelzett Ag emlékérem (100,57g/0.925/60mm) T:PP Csak 20db! / Hungary 2016. "St. Michael Civil Award" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge. Sign.: Tamás E. Soltra (100,57g/0.925/60mm) C:PP Only 20pcs!
30300.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Szántó Gergely (1886-1962) DN "Semmelweis Ignácz Fülöp 1818-1865 / Az anyák megmentője" kétoldalas öntött bronz plakett, dísztokban (65mm) T:AU / Hungary ND Commemorative medallion for Ignác Semmelweis MD "Savior of Mothers", double-sided bronze in display case. Sign.: Gergely Szántó (65mm) C:AU
30301.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Szentgáli Károly (1879-1945) 1911. "MAGYAR NUMIZMATIKAI TÁRSULAT - VOT X / MCMI-MCMXI" római érme mintájára készült kétoldalas Ag emlékérem a Magyar Numizmatikai Társulat fennállásának 10. évfordulója alkalmából (6,60g/25mm) T:AU patina / Hungary 1911. "MAGYAR NUMIZMATIKAI TÁRSULAT - VOT X / MCMI-MCMXI" double-sided Ag commemorative medallion, modeled after a Roman coin on the occasion of the 10th anniversary of the Hungarian Numismatic Society. Made by Károly Szentgáli (6,60g/25mm) C:AU patina
30302.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1913. "Tátra-Adria túraút 1913 / Királyi Magyar Automobil-Club" bronz emlékplakett "Vermes Gyula" gravírozással (65x75mm) T:XF / Hungary 1913. "Tatra-Adria Tour / Royal Hungarian Automobile Club" bronze plaque with "Vermes Gyula" engraving. Sign: Szirmai Tony (Antal) (65x75mm) C:XF
30303.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

30304.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zutt Richard (1887-1938) 1914. "KÉVE Művészegyesület" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem. "A KVLTVRÁÉRT ÉS A HAZÁÉRT / A KÉVE 1914" (333,89g/0.800/82x86mm) T:XF patina / Hungary 1914. "KÉVE Art Association" double-sided Ag commemorative medallion with hallmark on the edge. Sign: Richard Zutt (333,89g/0.800/82x86mm) C:XF patina HP 6825.
30305.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00
9

~1655. "LEOPOLDVS VICTOR / CONSILIO ET INDUSTRIA" I. Lipót Pozsonyi megkoronázására készült Ag emlékérem (3,04g/17mm) T:VF ph. / Hungary ~1655. "LEOPOLDVS VICTOR / CONSILIO ET INDUSTRIA" Ag coronation medallion commemorating the coronation of Leopold I in Bratislava (3,04g/17mm) T:VF edge error
30306.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF