12442.
Beendet 42. Gross-Auktion
Poster
340 000 HUF
cca 1938 Hófehérke és a hét törpe, Bp., Kellner Márkus-ny., jelzett a nyomaton: Walt Disney után Enyingi, forgalomba hozza: Mozgóképüzemi R.T., "Royal", plakát. Színes litográfia, papír, restaurált, hajtásnyomokkal, 123×95 cm. Ritka! / cca 1938 Snow White and the Seven Dwarfs hungarian poster, restored, 123x95 cm. Rare!