Tétel

Katalognummer:

12441.
Beendet 42. Gross-Auktion
Poster

Rufpreis:

55 000 HUF

Beschreibung:

1982 Miro Espana 82 Coppa del mundo de futbol. Az 1982-ben rendezett futball világbajnokság plakátja, jelzett a plakáton. Maeght, Párizs kiadása. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. Lap kissé foltos. 95×60 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras