Hazatérés (Heimat). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Zarah Leander, Heinrich George, Hörbiger Pál (Paul Hörbiger) és mások szereplésével. Rendezte: Carl Froelich. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián. Piatnik Rt. nyomda. Ufa. Sarkaiban és szélein kissé sérült és hiányos, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie ("Heimat") starring Zarah Leander and Heinrich George, lithograph on paper, with minor damages. 95×31,5 cm
Millacher és Wagner ásványvíz-készülék-szikvízpalackok felszerelési és szikvízgyár Budapest II. Kacsa utca. Nagyméretű reklám plakát kartonon, levágott az alja, sarka letörött, 74x51 cm
Ladányi József, működött a XX. sz. közepén: Hypo, a fehérnemű barátja (plakátterv), 1947 körül. Tempera, kollázs, papír, jelzett, papírra kasírozva, 18x12,5 cm. Megvalósult plakátterv!
cca 1935 Kabos Gyula a legnagyobb magyar filmkomikus és társulatának vendégjátéka. Litho plakát Szigethy István grafikája, erősen sérült, foltos állapotban 60x100 cm
"Ha fáklya jelet látsz embertársad kér segítséget. Azonnal értesítsd a legközelebbi révörsöt!" Bp., Globus-ny., villamosplakát, az egyik alsó sarkán hajtásnyommal, apró szakadással, 24x16 cm