Kunst, Antikvitäten

Zahl der Lose: 30

11348.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Oldalszék. cca 18. sz. vége - 19. sz. eleje, magyar, faragott diófa(?). Kagylómintás támlalezárással, kabriol lábakkal, tömött ülőrésze és támlarésze restaurált. Kopással, kis sérüléssel, 92x46x43 cm /// CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11349.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Nagyméretű gyöngyház berakásos japán sakktábla, hátoldalán ostáblával. Teljes figura- és korongkészlettel. Japán, cca 20. sz. első fele, ebonizált fa, a játékterek díszített gyöngyház berakások, illetve a tábla mindkét oldalán rendkívül gazdag gyöngyház berakásokkal díszített, réz szerelékkel. Kis kopásokkal, egyik félgömb lába sérült, illetve a figura- és korongkészlet darabjai közt sérüléssel. 64x57 cm
11350.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

11351.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

11352.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

11353.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Bronz hangtál. Tibet vagy Nepál, cca 1900, kis kopással, d: 12,5 cm
11354.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ülő láma. Tibet, 19. sz vége, rézlemez, lezárt, pótolt, hiányos, kopással, m: 18 cm
11355.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
19

Lőrincz Vitus (1933): Madonna.. Tűzzománc. Jelzett. 14x16 cm. Fa keretben
11357.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Sztereokép néző. Nagyítós, faragott fa, többféle állítási lehetőséggel, Hordozható, összecsukható 23x14x7 cm
11358.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Színházi látcső. Festett rokokó jelenettel. Calderoni és társa. Jelzett, hozzá bőr tokkal XIX. sz .vége. /  Theater spectacle. Painted with a Rococo scene. Calderoni et al. Marked, with leather case
11360.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
13

Ditmar Brünner A.G. orientalista asztali petróleumlámpa. Festett fém, bronz, sárkány figurális fogókkal. Kopással, m: 75 cm
11361.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF