Kunst, Antikvitäten Zahl der Lose: 30
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3097479
11362
42
48000
Art, antiquities
3097490
11363
42
48000
Art, antiquities
Oroszlánfejes sétapálca. Faragott csont részekből összeállított fejjel, ebonizált fa, bronz gyűrűvel. Kopással, h: 102 cm 3097662
11364
42
28000
Art, antiquities
Biedermeier kávédaráló, öntöttvas, 1840-60 körül, korának megfelelő állapotban, pótolt esztergált fa fogóval, sérüléssel, jelzett, 17x14x19 cm
3097663
11365
42
80000
Art, antiquities
Johann Maresch neoreneszánsz bronzírozott kerámia váza. Bécs, 1880 körül, korának megfelelő kis lepattanásokkal, jelzett. Növényi ornamentikával és állatfigurákkal, illetve plasztikus maszkokkal díszített, két fogója két saját farkába harapó hal alak. M: 48,5 cm
3056981
11367
42
190000
Art, antiquities
Stefániay Edit (1936 - ) Búcsú Demétertől. Tűzzománc, kerettel 78x80 cm 3107288
11368
42
48000
Art, antiquities
cca 1923 AEG Mignon tipusú mutatópálcás írógép magyar betűkkel. Az írógép-történelem rendkívül érdekes darabja, igazi ritkaság! Az írógép működőképes, jó állapotban van, eredeti jelzett fa dobozzal. 3112135
11370
42
24000
Art, antiquities
Angyal. cca XVIII. sz. közepe - második fele, magyar, faragott fa, blondel massza. Kopott, 38x15 cm
3109516
11371
42
80000
Art, antiquities
Puttó. cca XIX. sz., feltételezhetően magyar szobrász, faragott fa, átfestve, kopásokkal, m: 54 cm
3098493
11372
42
55000
Art, antiquities
cca 19. sz vége, Ottomán ételmelegítő / szamovár / füstölő. Kalapált rézlemez, alján fával megerősítve, korának megfelelő állapotban, m: 72 cm
3097995
11373
42
30000
Art, antiquities
Ládika, Griff madaras díszítéssel, oroszlán lábas, Bronz, XIX. sz. 17x10x9 cm
3112603
11374
42
Art, antiquities
1936 Berlini Olimpia ,,Ich rufe die Jugend der Welt" feliratos hímzett selyem könyvjelző, 16x4 cm / Embroided silk bookmark of the Berlin Olympic Games 3115662
11375
42
Art, antiquities
Első Magyar Kártya Gyár Részvényi Társulat "Ansichten Tarok" kártyapakli, 42 lap, egyik lap sérült, de összességében jó állapotban, 10x5,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF