Kunst, Antikvitäten

Zahl der Lose: 30

11362.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Oroszlánfejes sétapálca. Faragott csont részekből összeállított fejjel, ebonizált fa, bronz gyűrűvel. Kopással, h: 102 cm
11363.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Biedermeier kávédaráló, öntöttvas, 1840-60 körül, korának megfelelő állapotban, pótolt esztergált fa fogóval, sérüléssel, jelzett, 17x14x19 cm
11364.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Johann Maresch neoreneszánsz bronzírozott kerámia váza. Bécs, 1880 körül, korának megfelelő kis lepattanásokkal, jelzett. Növényi ornamentikával és állatfigurákkal, illetve plasztikus maszkokkal díszített, két fogója két saját farkába harapó hal alak. M: 48,5 cm
11365.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Stefániay Edit (1936 - ) Búcsú Demétertől. Tűzzománc, kerettel 78x80 cm
11367.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

cca 1923 AEG Mignon tipusú mutatópálcás írógép magyar betűkkel. Az írógép-történelem rendkívül érdekes darabja, igazi ritkaság! Az írógép működőképes, jó állapotban van, eredeti jelzett fa dobozzal.
11368.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Angyal. cca XVIII. sz. közepe - második fele, magyar, faragott fa, blondel massza. Kopott, 38x15 cm
11370.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Puttó. cca XIX. sz., feltételezhetően magyar szobrász, faragott fa, átfestve, kopásokkal, m: 54 cm
11371.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

cca 19. sz vége, Ottomán ételmelegítő / szamovár / füstölő. Kalapált rézlemez, alján fával megerősítve, korának megfelelő állapotban, m: 72 cm
11372.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Ládika, Griff madaras díszítéssel, oroszlán lábas, Bronz, XIX. sz. 17x10x9 cm
11373.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1936 Berlini Olimpia ,,Ich rufe die Jugend der Welt" feliratos hímzett selyem könyvjelző, 16x4 cm / Embroided silk bookmark of the Berlin Olympic Games
11374.

Rufpreis:
4 000 HUF

Első Magyar Kártya Gyár Részvényi Társulat "Ansichten Tarok" kártyapakli, 42 lap, egyik lap sérült, de összességében jó állapotban, 10x5,5 cm
11375.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF