Ikon - Gábriel arkangyal. cca 18. sz. vége - 19. sz. első fele, felteh... https://www.darabanth.com/de/42-Gross-Auktion/42.1/Kunst-Skulpturen-Historische-Dokumenten-andere-Sammelgebiete/Kunst-Antikvitaten~17435/Ikon-Gabriel-arkangyal-cca-18-sz-vege-19-sz-elso-fele-feltehetoen-szerb-tojastempera-~II3116094
3116094
11352
42
100000
Art, antiquities
Rufpreis:
100 000 HUF 271,00 EUR , 312,50 USD
Beschreibung: Ikon - Gábriel arkangyal. cca 18. sz. vége - 19. sz. első fele, feltehetően szerb, tojástempera, fa, keretben. Töredék, restaurált, 46x23 cm
: nagy_andras