Tétel

Rufpreis:

15 000 HUF

33

Beschreibung:

Róza néni: Legjobb és legujabb szakácskönyv. Levesek, mártások, főzelékek, vadhusok, halak, saláták, tészták, krémek, befőttek készítése. Irta - -. Ungvár, [1911], Székely és Illés. 147 p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, Fűrész Ferenc miskolci fűszerkereskedő részére nyomott ajándék példány. Laza kötés, Ez a rendkívül ritkán felbukkanó szakácskönyv nagyon savas papírra lett nyomva, ezért általában sérültek a lapok. Ez a példány viszont hibátlan lapokkal rendelkezik, a hátsó előzéklap szakadt.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras