Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

21

Beschreibung:

Németh Zsuzsánna: A legujabb és megpróbált magyar szakácskönyv. Biztos utmutató: mint kelljen 1044 különféle legjobb izű ételt, süteményt, krémet és kocsonyát, tortát, csemegét és fagylaltakat, legizletesebb meleg és hideg italokat, hideg étkeket, gyümölcs-csemegét sat. legügyesebben és a legujabb izlés szerint késziteni. Egy toldalékkal mely magában foglal: Gazdasszonytár, vagy mindennemü ház-, konyha-, éléskamra, s pinczetartási utmutatásokat, jegyzeteket és tapasztalásokat, továbbá az ételek izletes felkészitéséről s tálalásáról, az asztal teritéséről, az étkek felszeldeléséről sat. A magyar házi asszonyok számára készítette: - -. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv, XVI+320 p. Nyolcadik bővített s jobbított kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült, kissé foltos, fakó gerinccel, az elülső tábla belsején beragasztott jegyzetlappal, rajta mértékegységekkel, az elülső szennylapon rajzzal, kissé foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras