Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 219

Ezüst (Ag) szipka, jelzett, vésett felirattal, h: 8 cm, nettó: 15,8 g
19132.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinokkal, jelzett, méret: 59, bruttó: 14 g
19133.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Arany (Au) 14K gyűrű halványkék kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,9 g
19134.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst(Ag) fekete-fehér gömbös fülbevalópár, jelzett, d: 0,8 cm, bruttó: 1,4 g
19135.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 7,35 g
19136.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) fehér köves fülbevalópár, jelzett, h: 1,6 cm, bruttó: 5,3 g
19137.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár opállal, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 5,6 g
19138.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 47,5 és 19 cm, nettó: 18,6 g
19139.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) fehér köves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 10 g
19140.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) nyeles teaszűrő, jelzett, h: 19,7 cm, nettó: 80,7 g
19141.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár szögletes kövekkel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 8,3 g
19142.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) 2 db szószos merőkanál, jelzett, h: 14,5 cm, nettó: 83,5 g
19143.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF