Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 219
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2652246
19132
419
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) szipka, jelzett, vésett felirattal, h: 8 cm, nettó: 15,8 g
2645090
19133
419
28000
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinokkal, jelzett, méret: 59, bruttó: 14 g
2643999
19134
419
70000
Arany (Au) 14K gyűrű halványkék kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,9 g
2644827
19135
419
Ezüst(Ag) fekete-fehér gömbös fülbevalópár, jelzett, d: 0,8 cm, bruttó: 1,4 g 2644780
19136
419
Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 7,35 g 2644763
19137
419
Ezüst(Ag) fehér köves fülbevalópár, jelzett, h: 1,6 cm, bruttó: 5,3 g
2644740
19138
419
Ezüst(Ag) fülbevalópár opállal, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 5,6 g 2643978
19139
419
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 47,5 és 19 cm, nettó: 18,6 g
2644695
19140
419
Ezüst(Ag) fehér köves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 10 g
2644331
19141
419
24000
Ezüst(Ag) nyeles teaszűrő, jelzett, h: 19,7 cm, nettó: 80,7 g 2644683
19142
419
Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár szögletes kövekkel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 8,3 g
2644335
19143
419
30000
Ezüst(Ag) 2 db szószos merőkanál, jelzett, h: 14,5 cm, nettó: 83,5 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF