Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 219

Ezüst(Ag) indás fülbevalópár piros kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 7,17 g
19060.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) koszorús fülbevalópár kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 6,13 g
19061.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) apró köves, csillagos fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 5 g
19062.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,7 g
19063.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,64 g
19064.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 7 g
19065.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, Bulgari medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 3,54 g
19066.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc zománcozott medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 6,39 g
19067.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) fülbevalópár színes kövekkel, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 6,9 g
19068.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű tenyésztett gyönggyel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,7 g
19069.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) karikás fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 4,44 g
19070.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag) nyelű villa, jelzett, kopott, h: 15,5cm, bruttó: 27g
19071.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF