Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 219
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2564059
19060
419
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) indás fülbevalópár piros kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 7,17 g
2564210
19061
419
Ezüst(Ag) koszorús fülbevalópár kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 6,13 g
2563926
19062
419
Ezüst(Ag) apró köves, csillagos fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 5 g
2564203
19063
419
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,7 g
2564149
19064
419
3800
Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,64 g
2564164
19065
419
Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 7 g
2584709
19066
419
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, Bulgari medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 3,54 g 2584716
19067
419
5500
Ezüst(Ag) nyaklánc zománcozott medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 6,39 g
2560638
19068
419
Ezüst(Ag) fülbevalópár színes kövekkel, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 6,9 g 2560319
19069
419
Ezüst(Ag) gyűrű tenyésztett gyönggyel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,7 g 2560763
19070
419
Ezüst(Ag) karikás fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 4,44 g
2647496
19071
419
Ezüst (Ag) nyelű villa, jelzett, kopott, h: 15,5cm, bruttó: 27g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF