Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 219

Ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, szintetikus rubinnal, jelzett, bruttó: 26 g
19120.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Aranyozott ezüst(Ag) kis urna hamuzó, jelzett, m: 7 cm, nettó: 84,2 g
19121.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst(Ag) négyszögletes mini kaspó, jelzett, m: 3,5 cm, nettó: 14,6 g
19122.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) karperec kék kővel, jelzett, bruttó: 26,9 g
19123.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) nyakék szintetikus rubinnal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 13,5 g
19124.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst(Ag) talpas asztali fűszertartó kanál, jelzett, 11×4,5 cm, nettó: 26,3 g
19125.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc opál függővel, jelzett, h: 52 cm, bruttó: 8,64 g
19126.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) tálka, Federazione Italiana Giuoco Calcio / Olasz labdarúgó-szövetség emblémája, jelzett , 10x10 cm, cca. nettó: 55 g
19127.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Arany (Au) 14 K hattyús medál, jelzett, 4×2,2 cm, nettó: 2,1 g
19128.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag) török tálka, vésett 1956, közepében érem, jelzés nélkül, vésett felirattal, d: 9,5 cm, nettó: 59 g
19129.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 44,5 és 18,5 cm, nettó: 16,1 g
19130.

Rufpreis:
6 000 HUF

19131.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF