Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 219
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2645056
19120
419
36000
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, szintetikus rubinnal, jelzett, bruttó: 26 g
2644339
19121
419
30000
Aranyozott ezüst(Ag) kis urna hamuzó, jelzett, m: 7 cm, nettó: 84,2 g
2644363
19122
419
Ezüst(Ag) négyszögletes mini kaspó, jelzett, m: 3,5 cm, nettó: 14,6 g 2645066
19123
419
24000
Ezüst(Ag) karperec kék kővel, jelzett, bruttó: 26,9 g 2645051
19124
419
30000
Ezüst(Ag) nyakék szintetikus rubinnal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 13,5 g
2644325
19125
419
Ezüst(Ag) talpas asztali fűszertartó kanál, jelzett, 11×4,5 cm, nettó: 26,3 g 2644602
19126
419
Ezüst(Ag) nyaklánc opál függővel, jelzett, h: 52 cm, bruttó: 8,64 g 2652258
19127
419
14000
Ezüst (Ag) tálka, Federazione Italiana Giuoco Calcio / Olasz labdarúgó-szövetség emblémája, jelzett , 10x10 cm, cca. nettó: 55 g 2644011
19128
419
36000
Arany (Au) 14 K hattyús medál, jelzett, 4×2,2 cm, nettó: 2,1 g
2652252
19129
419
14000
Ezüst (Ag) török tálka, vésett 1956, közepében érem, jelzés nélkül, vésett felirattal, d: 9,5 cm, nettó: 59 g 2643972
19130
419
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 44,5 és 18,5 cm, nettó: 16,1 g
2645060
19131
419
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF