Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 219
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2644665
19144
419
5500
Jewellery and precious metal items
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár kövekkel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 6,4 g 2644671
19145
419
Ezüst(Ag) háromköves fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 2,7 g 2644620
19147
419
Ezüst(Ag) fülbevalópár korallal, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 9,8 g
2644831
19148
419
4400
Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár narancssárga kővel, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 3,8 g
2646823
19149
419
4800
Ezüst (Ag) fonott nyaklánc, jelzett (Italy), 7,1 g, h: 40 cm 2644631
19150
419
5500
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és zöld kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 7,4 g
2644651
19151
419
Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,9 g
2644656
19152
419
Ezüst(Ag) fülbevalópár türkizzel, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 5,8 g 2644689
19153
419
4600
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár shamballa gyöngy függővel, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 5,3 g 2649195
19154
419
Ezüst (Ag) mokkáskanál, jelzett, nettó 16g, h: 11 cm 2644962
19155
419
Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár kék kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 7,7 g
2644836
19156
419
Ezüst(Ag) háromköves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF