Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 219

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár kövekkel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 6,4 g
19144.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) háromköves fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 2,7 g
19145.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) fülbevalópár korallal, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 9,8 g
19147.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár narancssárga kővel, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 3,8 g
19148.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ezüst (Ag) fonott nyaklánc, jelzett (Italy), 7,1 g, h: 40 cm
19149.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és zöld kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 7,4 g
19150.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) gyűrű kék kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,9 g
19151.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár türkizzel, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 5,8 g
19152.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár shamballa gyöngy függővel, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 5,3 g
19153.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst (Ag) mokkáskanál, jelzett, nettó 16g, h: 11 cm
19154.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár kék kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 7,7 g
19155.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) háromköves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 3 g
19156.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF