https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 109
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2622859
31262
418
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1962. "Magyar Országos Torna Szövetség, Magyarország - Grúzia 1962." kétoldalas Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva. Szign.:I.H. (58x58mm) T:2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
2619672
31263
418
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina
Das Lot is nicht erreichbar
2621140
31264
418
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2595364
31265
418
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970-1980. Olimpiai zománcfestett Br kitűző hátoldalon "VINCZE D." gyártói jelzéssel T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2641046
31266
418
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1971. "Szeged - XV. Nemzetközi Marathon" egyoldalas fém sport plakett (84x84mm) T:1- 2621055
31267
418
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros" egyoldalas Br emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:2 patina, ph
Das Lot is nicht erreichbar
2633118
31268
418
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1974. "Ferencvárosi Torna Club 1899-1974" meghívó lemezplakett az FTC Stadion megnyitása alkalmából, eredeti tokban, a nyitómérkőzés, a Ferencváros-Vasas belépőjegyével (72x117mm) T:1,1- 2621023
31269
418
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1980. "Jó munkáért Dr. Vizkelety Lászlónak - MTS (Magyar Testnevelési és Sportszövetség) Bp. Tanácsa" egyoldalas, plexi üvegre applikált, zománcozott Br plakett, gravírozva (75x53mm) T:2- patina, karc, ph
Das Lot is nicht erreichbar
2642453
31270
418
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1981. "Szeged 1981 / Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2619823
31271
418
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1983. "Ejtőernyős verseny - Bakony kupa - Asbóth SE. - Veszprém 1983 jún. 26.- júl. 1." egyoldalas fém emlékérem (103x120mm) T:2 patina, karc
Das Lot is nicht erreichbar
2565243
31272
418
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1984. "Avas Kupa Igazságügyi Sportverseny - 1984 Sátoraljaújhely" jelzett Hollóházi porcelán emlékérem (86mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
2619508
31273
418
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1985. "Az Antenna és a Pénzügy csapatainak fúziójára emlékezve 1955-1985" kétoldalas Br futball emlékérem (53mm) T:2 ph
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse