Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 109

1943. "M. Ae. SZ. (Magyar Aero Szövetség) Országos Modellverseny 1943" kétoldalas, ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2-
31250.

Rufpreis:
1 600 HUF

31251.

Rufpreis:
1 200 HUF

1948. "Dányi Gyuláné - A londoni olympiai sikerek emlékére - M.O.T.E.SZ. 1948. VIII.12-13. - Szegő Dezső, Dr. Verebélyi Ferenc miniszteri biztosok" egyoldalas fém emlékérem márvány alapzaton (140x90mm) T:2- folt, a márvány több helyen sérült, firkált
31252.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1950-1960. 7db-os úszó sport díjérem tétel, hat darab szalaggal, egy darab márványtalapzaton T:1-,2
31253.

Rufpreis:
1 600 HUF

1951. "Dózsa S.E. III. felszabadulási emlékverseny - 1951. IV.4." kétoldalas, aranyozott fém motorkerékpár emlékérme. Szign.:Fonyó (50mm) T:2- aranyozás lekopott, patina
31254.

Rufpreis:
1 600 HUF

1953. "Nemzeti Bajnokság II. oszt. I. 1953" kétoldalas, fém labdarúgó bajnoki díjérem eredeti tokban, valószínűleg a Vasas Izzó csapatának T:2
31255.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

1955. "100. Ausztria-Magyarország Labdarúgó Mérkőzés / Budapest 1955" Al emlékérem tokban (61,5mm) T:2
31256.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

31257.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1958. "B.Füred 1958. szept. 7." Br díjplakett zománcozott "Budapesti Építők SC" címerrel (78x58mm) T:2-
31258.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1960. "Építők" festett kerékpáros jelvény T:2 kis kopás
31259.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1960. "Fegyveres Testületek Spartakiádja" tokba rögzített, részben zománcozott sport emlékplakett (106x91mm) T:1- tok belső részén tűnyomok
31260.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1962. "Közalkalmazottak" zománcbetétes fém plakett, gravírozva "HORVÁTH GYULA ELVTÁRSNAK - EREDMÉNYES SPORTMUNKÁÉRT KÖZALKALMAZOTTAK BUDAPESTI ELNÖKSÉGE", eredeti "Fővárosi Óra és Ékszeripari Vállalat" dísztokban (50x73mm) T:1-
31261.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF