Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2371244
31250
418
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1943. "M. Ae. SZ. (Magyar Aero Szövetség) Országos Modellverseny 1943" kétoldalas, ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2-
2620144
31251
418
Numismatik
2621268
31252
418
Numismatik
1948. "Dányi Gyuláné - A londoni olympiai sikerek emlékére - M.O.T.E.SZ. 1948. VIII.12-13. - Szegő Dezső, Dr. Verebélyi Ferenc miniszteri biztosok" egyoldalas fém emlékérem márvány alapzaton (140x90mm) T:2- folt, a márvány több helyen sérült, firkált
2641693
31253
418
Numismatik
~1950-1960. 7db-os úszó sport díjérem tétel, hat darab szalaggal, egy darab márványtalapzaton T:1-,2 2621226
31254
418
Numismatik
1951. "Dózsa S.E. III. felszabadulási emlékverseny - 1951. IV.4." kétoldalas, aranyozott fém motorkerékpár emlékérme. Szign.:Fonyó (50mm) T:2- aranyozás lekopott, patina 2636306
31255
418
Numismatik
1953. "Nemzeti Bajnokság II. oszt. I. 1953" kétoldalas, fém labdarúgó bajnoki díjérem eredeti tokban, valószínűleg a Vasas Izzó csapatának T:2 2635137
31256
418
Numismatik
1955. "100. Ausztria-Magyarország Labdarúgó Mérkőzés / Budapest 1955" Al emlékérem tokban (61,5mm) T:2 2619770
31257
418
Numismatik
2632285
31258
418
Numismatik
1958. "B.Füred 1958. szept. 7." Br díjplakett zománcozott "Budapesti Építők SC" címerrel (78x58mm) T:2-
2453074
31259
418
100
Numismatik
~1960. "Építők" festett kerékpáros jelvény T:2 kis kopás
2642071
31260
418
Numismatik
1960. "Fegyveres Testületek Spartakiádja" tokba rögzített, részben zománcozott sport emlékplakett (106x91mm) T:1- tok belső részén tűnyomok
2637642
31261
418
Numismatik
1962. "Közalkalmazottak" zománcbetétes fém plakett, gravírozva "HORVÁTH GYULA ELVTÁRSNAK - EREDMÉNYES SPORTMUNKÁÉRT KÖZALKALMAZOTTAK BUDAPESTI ELNÖKSÉGE", eredeti "Fővárosi Óra és Ékszeripari Vállalat" dísztokban (50x73mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF