Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 109

31287.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

31288.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

31289.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

31290.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

31291.

Rufpreis:
2 400 HUF

Olaszország 1990. "Napoli Olaszország bajnoka 1989-1990" kétoldalas, részben festett, jelzett Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: Soccorsi (18g/0.986/35mm). Az SSC Napoli 1984 és 1991 közötti aranykorszakának mementója. A klub leigazolta Diego Maradonát, avagy az "Isteni Diegot" is, majd 1986-ban Olasz Kupát, 1987-ben és 1990-ben pedig bajnokságot nyert. T:1 Italy 1990. "Napoli Campione d'Italia 1989-1990" two-sided, partially painnted, hallmarked Ag medallion in original case. Sign.: Soccorsi (18g/0.986/35mm). Memento of the SSC Napoli's Golden Age between 1984 and 1991, where Diego Maradona also played. C:UNC
31292.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

31293.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

31294.

Rufpreis:
10 000 HUF

Német Harmadik Birodalom 1930-1940. "Friedrich Ludwig Jahn - A torna szolgálatában tanúsított hűségért - Drezdai Általános Gimnasztikai Klub (alapítva:1844)" egyoldalas Br emlékplakett, gravírozva, jelvénnyel, eredeti díszdobozában (73x48mm) T:1- patina German Third Reich 1930-1940. "Friedrich Ludwig Jahn - For Loyalty to the Gymnastics - Dresden General Gymnastics Club (founded: 1844)" one-sided Br commemorative plaque, engraved, with badge, in it's original hardcase (73x48mm) C:AU patina
31295.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

NDK ~1970. "BSG Motor Ost Zella-Mehlis" kétoldalas Al díjérem, rajta rögzítve Zella-Mehlis zománcozott címere (50mm) T:2 GDR ~1970. "BSG Motor Ost Zella-Mehlis" two-sided Al prize medal, with Zella-Mehlis enamelled coat of arms (50mm) C:XF
31296.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

NSZK 1976. "Kompanie 1" aranyozott, ezüstözött fém lövész díjérem (67x51mm) T:2- FRG 1976. "Kompanie 1" gilt, silver plated metal shooter badge (67x51mm) C:VF
31297.

Rufpreis:
1 600 HUF

NSZK 1983. "Komp. I" műgyantás, ezüstözött fém lövész díjérem (76x65mm) T:2 FRG 1983. "Komp. I" resined, silver plated metal shooter badge (76x65mm) C:XF
31298.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF