Tétel

Katalognummer:

14875.
Beendet 418. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

40 000 HUF

Beschreibung:

Kékszakállú 8-ik felesége (Bluebeard's Eigth Wife). . Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Gary Cooper és Claudette Colbert szereplésével. Rendezte: Ernst Lubitsch. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lap széle kissé sérült és kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Bluebeard's Eigth Wife" from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges, a bit spotty.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert