Tétel

Katalognummer:

14874.
Beendet 418. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

40 000 HUF

Beschreibung:

Kisértés. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1941. Karády Katalin, Nagy István, Bulla Elma és mások szereplésével. Rendezte: Farkas Zoltán. Litográfia, papír. P. Kiss jelzéssel a litográfián. Kellner Márkus nyomda, Bp. Takács Film. Forgalomba hozza: Hausz Mária Film. Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 94×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with damages, partially spotty.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert