Tétel

Katalognummer:

14876.
Beendet 418. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

40 000 HUF

Beschreibung:

A postamester. Örökbecsű filmalkotás (Eine Nacht im Mai). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Heinrich George, Hilde Krahl és Symo Margit szereplésével. Rendezte: Gustav Ucicky. Litográfia, papír. AOB P. Kiss jelzéssel a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda, Bp. Wien Film, Ufa. Sarkaiban és szélein kissé sérült és hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 95×30 cm. 1940 október I3-án érkezett meg Heinrich George Budapestre, hogy a filmet a magyar fővárosban is népszerűsítse.és a másnapi, Uránia Filmszínházban bemutatott premieren is jelen volt. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie ("Der Postmeister") starring Heinrich George, lithograph on paper, with smaller damages, bit spotty. 95×30 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert