Tétel

Katalognummer:

14877.
Beendet 418. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

40 000 HUF

Beschreibung:

Dzsungel Jim (Tigriskarmok). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Grant Withers, Raymond Hatton, és mások szereplésével. Litográfia, papír. Bereczky jelzéssel a litográfián Grund nyomda, Bp. Kárpát Film. Kisebb sérülésekkel, bal alsó sarka hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 94,5×30,5 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie "Jungle Jim" released 1937, lithograph on paper, with damages, partially spotty.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert