Flohmarkt Zahl der Lose: 543
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2560944
12122
418
3800
Flea Market
Komplett ajtózár: ajtózárcím, 2 db kilinccsel (m.: 22,5 cm), ajtózár és kulcs, biztonsági zárbetét (m.: 22, 5 cm).
2529115
12123
418
Flea Market
Ezüstözött alpakka örökmécs, erősen kopott, horpadásokkal, jelzés nélkül, m: 118cm
2567253
12124
418
Flea Market
Kínai szövetborítású doboz, 17×10×10 cm
2567298
12125
418
Flea Market
5 db fém kólás (Coca Cola) palack, kopásnyomokkal, m: 18 cm
2563339
12126
418
Flea Market
Design kép fogassal, rózsás, tulipános motívummal, kopásnyomokkal, 46x46cm, h:54 cm
2598101
12127
418
Flea Market
Retró dém doboz, fa betéttel, tetején vérszerződés relief, (Álmos, Előd, Ond, Kond, Tas, Huba, Töhötöm), jelzés nélkül, kopott, 18x10,5cm
2598106
12128
418
Flea Market
Indiai zománcozott kínálótál, réz, jelzés nélkül, kopott, d:20cm 2598098
12129
418
Flea Market
Italos kiegészítők aganccsal díszítve, tartóban, sörnyitó, dugóhúzó, kiöntőfej. Kopott, m:15cm 2602148
12130
418
Flea Market
Őzbak, trófea fára applikálva, 30x10cm
2468939
12131
418
Flea Market
Jean Louis Feel high. dobozában teli üveggel. 100 ml 2607138
12132
418
Flea Market
2db barométer, működik, d:14-20cm 2607150
12133
418
3400
Flea Market
Gigaset A120 hordozható házi telefon, működik, dobozban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF