Flohmarkt

Zahl der Lose: 543

Komplett ajtózár: ajtózárcím, 2 db kilinccsel (m.: 22,5 cm), ajtózár és kulcs, biztonsági zárbetét (m.: 22, 5 cm).
12122.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüstözött alpakka örökmécs, erősen kopott, horpadásokkal, jelzés nélkül, m: 118cm
12123.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kínai szövetborítású doboz, 17×10×10 cm
12124.

Rufpreis:
1 400 HUF

5 db fém kólás (Coca Cola) palack, kopásnyomokkal, m: 18 cm
12125.

Rufpreis:
2 400 HUF

Design kép fogassal, rózsás, tulipános motívummal, kopásnyomokkal, 46x46cm, h:54 cm
12126.

Rufpreis:
3 000 HUF

12127.

Rufpreis:
2 800 HUF

Indiai zománcozott kínálótál, réz, jelzés nélkül, kopott, d:20cm
12128.

Rufpreis:
2 800 HUF

Italos kiegészítők aganccsal díszítve, tartóban, sörnyitó, dugóhúzó, kiöntőfej. Kopott, m:15cm
12129.

Rufpreis:
4 000 HUF

Őzbak, trófea fára applikálva, 30x10cm
12130.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jean Louis Feel high. dobozában teli üveggel. 100 ml
12131.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

2db barométer, működik, d:14-20cm
12132.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gigaset A120 hordozható házi telefon, működik, dobozban.
12133.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF