Flohmarkt Zahl der Lose: 543
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2599683
12110
418
Flea Market
Tükrös tálca, fém peremmel, kopott, tükör erősen kopott, d:30cm
2599685
12111
418
Flea Market
Ideál Makó diódaráló, kopott, m:30cm 2599686
12112
418
Flea Market
cca 1960 fém teásdoboz 12 cm, erősen kopott Villiger szivar doboz, 11x5cm
2599692
12113
418
Flea Market
Konferencia mappa, műbör, 27x37cm
2599696
12114
418
Flea Market
Mac kábel 2db, eu és kínai végű.
2602962
12115
418
3800
Flea Market
Locomotive dobozban, vasútmodell kerekek és Pico vagon, kopott.
2602912
12116
418
36000
Flea Market
2db asztali lámpa, márvány talp, bronz felső rész, üveg búra, működik, m:55cm
2602914
12117
418
26000
Flea Market
Régi muskéta / kard, kopott, h:79cm
2602916
12118
418
Flea Market
USA ezüstözött ón, szecessziós, talpas kínáló, kopott, javított, jelzett, m:17cm
2602917
12119
418
Flea Market
Argentor alpakka kínálótál, kopott, jelzett, d:22cm
2602920
12120
418
Flea Market
Bőr aktatáska, kopott, 27x42cm
2599636
12121
418
4200
Flea Market
Közel-keleti fadoboz, csont és filé intarziával, , hibátlan, 16,5x12,5x4cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF