Flohmarkt Zahl der Lose: 543
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2568411
12025
418
Flea Market
10 db könyvborító, hímzés, szövet, műbőr, cca. 27x20cm
2568372
12026
418
Flea Market
Dekoratív üvegkép, keretben, 30x20cm
2566226
12027
418
Flea Market
Autós mini ventilátor, működik.
2617806
12028
418
Flea Market
VTY férfi vászoncipő and állapotban dobozával 45-ös 2609346
12029
418
Flea Market
Pc hangszórók + univerzális távirányító eredeti dobozában
2503557
12030
418
26000
Flea Market
cca 1950-1960 Úti meteorológiai állomás: Műszertechnikai Vállalat kanalas szélsebességmérő (anemométer), többrészes, összeszerelhető fém állvány, MOM 39/49M tájoló, 2 db napló feljegyzéseknek, egyéb tartozékok. Kissé viseltes vászontáskában.
2223624
12031
418
Flea Market
Őzbak trófea, 39,5x10,5 cm 2505851
12032
418
Flea Market
Bonyhádi jelzett, zománcozott szűrő, sérült. d: 26 cm
2623158
12033
418
22000
Flea Market
Amefa 12 személyes aranyozott evőeszköz készlet, újszerű állapotban, táskában. 2494603
12034
418
Flea Market
Régi fa doboz, laza fedéllel, sérült, hiányos, 15x15x15 cm
2449967
12035
418
Flea Market
Kovácsoltvas gyertyatartó üveg betéttel, Dresden címeres gyertyával, jó állapotban, m: 21 cm 2526159
12036
418
Flea Market
Retró férfi pipere készlet, benne tükör, körömreszelő, kefe, stb., műbőr táskában, 28x15x5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF