Flohmarkt

Zahl der Lose: 543

10 db könyvborító, hímzés, szövet, műbőr, cca. 27x20cm
12025.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dekoratív üvegkép, keretben, 30x20cm
12026.

Rufpreis:
1 600 HUF

Autós mini ventilátor, működik.
12027.

Rufpreis:
1 600 HUF

VTY férfi vászoncipő and állapotban dobozával 45-ös
12028.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pc hangszórók + univerzális távirányító eredeti dobozában
12029.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1950-1960 Úti meteorológiai állomás: Műszertechnikai Vállalat kanalas szélsebességmérő (anemométer), többrészes, összeszerelhető fém állvány, MOM 39/49M tájoló, 2 db napló feljegyzéseknek, egyéb tartozékok. Kissé viseltes vászontáskában.
12030.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Őzbak trófea, 39,5x10,5 cm
12031.

Őzbak trófea, 39,5x10,5 cm

Rufpreis:
2 400 HUF

Bonyhádi jelzett, zománcozott szűrő, sérült. d: 26 cm
12032.

Rufpreis:
2 800 HUF

Amefa 12 személyes aranyozott evőeszköz készlet, újszerű állapotban, táskában.
12033.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Régi fa doboz, laza fedéllel, sérült, hiányos, 15x15x15 cm
12034.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kovácsoltvas gyertyatartó üveg betéttel, Dresden címeres gyertyával, jó állapotban, m: 21 cm
12035.

Rufpreis:
1 000 HUF

Retró férfi pipere készlet, benne tükör, körömreszelő, kefe, stb., műbőr táskában, 28x15x5 cm
12036.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF