Flohmarkt

Zahl der Lose: 543

SIU régi réz kávédaráló, kopásnyomokkal, m:20cm
11857.

Rufpreis:
6 000 HUF

Régi kávéfőző tartó állvány, állítható / forgatható, jelzett, fém és fa, kisebb rozsdafoltokkal, kopásnyomokkal, m: 23 cm
11858.

Rufpreis:
2 000 HUF

6 db tengeri és egyéb kőzet, ásvány, tengeri csillag, stb., régi fémdobozban, 17x13x8,5 cm
11859.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tengeri korall kő, kisebb sérülésekkel, 23x14 cm
11860.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi bakelit tárcsázós telefon, fekete színben, korának megfelelő állapotban, 18x14x11 cm
11861.

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi fém húsdaráló (cca 1940-1950), "Fülek - Made in Hungary" jelzéssel, korának megfelelő állapotban, 24,5x17,5 cm
11862.

Rufpreis:
5 000 HUF

KF Eriksson's Prince No. 60, svéd gyártmányú, hordozható, kerozinos kemping tűzhely. Réz, jelzett, XX. sz. eleje. Néhány tartozéka hiányzik. m: 15,5 cm, d: 12,5 cm / KF Eriksson's Prince No. 60 Vintage Swedish paraffin-fueled camping stove, early 1900s, with some parts missing. m: 15.5 cm, d: 12.5 cm
11863.

Rufpreis:
10 000 HUF

6 db Unicum kehely pohár, eredeti dobozában
11864.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

6 db Jägermaister felespohár, eredeti dobozában
11865.

Rufpreis:
2 000 HUF

6 db Stella Artois talpas pohár, eredeti dobozában
11866.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db különféle régi kovácsoltvas falikar és lámpa, rozsdás állapotban, h: 22-41 cm
11867.

Rufpreis:
4 000 HUF

28A villamos tábla, Blaha Lujza tér - Új köztemető, kisebb sérüléssel (javított), 50x30 cm
11868.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF