Flohmarkt Zahl der Lose: 543
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2640046
11857
418
Flea Market
SIU régi réz kávédaráló, kopásnyomokkal, m:20cm 2632240
11858
418
Flea Market
Régi kávéfőző tartó állvány, állítható / forgatható, jelzett, fém és fa, kisebb rozsdafoltokkal, kopásnyomokkal, m: 23 cm
2632249
11859
418
Flea Market
6 db tengeri és egyéb kőzet, ásvány, tengeri csillag, stb., régi fémdobozban, 17x13x8,5 cm 2632257
11860
418
Flea Market
Tengeri korall kő, kisebb sérülésekkel, 23x14 cm 2632267
11861
418
Flea Market
Régi bakelit tárcsázós telefon, fekete színben, korának megfelelő állapotban, 18x14x11 cm
2632475
11862
418
Flea Market
Régi fém húsdaráló (cca 1940-1950), "Fülek - Made in Hungary" jelzéssel, korának megfelelő állapotban, 24,5x17,5 cm 2632472
11863
418
Flea Market
KF Eriksson's Prince No. 60, svéd gyártmányú, hordozható, kerozinos kemping tűzhely. Réz, jelzett, XX. sz. eleje. Néhány tartozéka hiányzik. m: 15,5 cm, d: 12,5 cm / KF Eriksson's Prince No. 60 Vintage Swedish paraffin-fueled camping stove, early 1900s, with some parts missing. m: 15.5 cm, d: 12.5 cm
2632535
11864
418
Flea Market
6 db Unicum kehely pohár, eredeti dobozában 2632541
11865
418
Flea Market
6 db Jägermaister felespohár, eredeti dobozában 2632546
11866
418
Flea Market
6 db Stella Artois talpas pohár, eredeti dobozában 2633335
11867
418
Flea Market
3 db különféle régi kovácsoltvas falikar és lámpa, rozsdás állapotban, h: 22-41 cm
2633344
11868
418
Flea Market
28A villamos tábla, Blaha Lujza tér - Új köztemető, kisebb sérüléssel (javított), 50x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF