Flohmarkt Zahl der Lose: 543
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2633347
11869
418
Flea Market
Vasúti légsíp, fém, h: 18,5 cm 2633354
11870
418
Flea Market
Iparművész vörösréz fali dísztál páva motívummal, jelzés nélkül, hátoldalán a Nemez- és Rostfeldolgozó Háziipari Szöv. címkéjével, d: 28 cm
2634376
11871
418
Flea Market
2 db szecessziós ón kiöntő, jelzettek, koruknak megfelelő állapotban, m: 7 cm - 13 cm
2634396
11872
418
Flea Market
Erdinger Weissbier német söröspohár készlet, 6 db, 0,5 l + műanyag tálca, d: 37 cm, eredeti dobozukban 2634400
11873
418
Flea Market
6 db Holsten sörös pohár, m: 19 cm + 4 csomag (24 db) bontatlan alátét 2634487
11874
418
Flea Market
Argentor alpakka tálca, jelzett, d: 27 cm
2634610
11875
418
Flea Market
Bonyhádi zománcozott fém tejeskanna, jelzett, zománcsérülésekkel, m: 24 cm
2634612
11876
418
2200
Flea Market
2 db zománcozott fém teáskanna, jelzett, 0,7 l, néhány kisebb zománcsérüléssel, m: 13 cm 2634622
11877
418
Flea Market
Budafoki zománcozott fém tál virágos mintával, jelzett, d: 23 cm + régi zománcozott findzsa (bögre), m: 8 cm. Zománcsérülésekkel.
2634638
11878
418
3400
Flea Market
Konyhai lámpabúra, kézzel festett, anyagában színezett üveg, rozsdás fém szerelékkel, d: 24 cm, m: 15,5 cm
2634783
11879
418
Flea Market
Régi kacsasütő tál, zománcozott öntöttvas, pecsételt és masszába öntött koronás magyar címeres jelzéssel. Korának megfelelő zománcsérülésekkel, kopásnyomokkal, 35,5x19x6,5 cm 2634807
11880
418
7500
Flea Market
Régi petróleumlámpa, kehely formájú, öntöttvas aljjal, anyagában színezett kék üveg testtel, búrával. A fém részeken zománcsérülésekkel, rozsdafoltokkal, m: 43,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF