Flohmarkt Zahl der Lose: 543
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2632922
11953
418
Flea Market
Vegyes luxus bizsu tétel, sok dekoratív, exkluzív bross, karkötő, gyűrű, fülbevaló. Szép állapotban.
2632859
11954
418
Flea Market
Gabona szállító hajómodell, fa, kopásnyomokkal, h: 46 cm
2632087
11955
418
9500
Flea Market
Versace Eros férfi parfum, 100 ml 2632091
11956
418
Flea Market
2632095
11957
418
4400
Flea Market
Laurentina 100 ml parfüm, dobozában.
2632100
11958
418
4400
Flea Market
Fém doboz, üveg és fabetéttel, Felirat: "J.N.K. Szolnok megyei Galamblővő egyesület II. Díj, Szolnok 1925. V. 20." 10x14x6 cm, kopásokkal, apró sérüléssel belül. 2632106
11959
418
Flea Market
Warmluft-Curler-Set wB5650 kefés hajszárító, táskájában, működik.
2632119
11960
418
4800
Flea Market
Pénzverdés jelzett, fabetétes alpakka doboz, 14x19,5x4,5 cm
2632123
11961
418
3800
Flea Market
Szocreál fém doboz, kopott, sérülésekkel,12x18,5x3,5cm
2632127
11962
418
4600
Flea Market
Szocreál fém doboz, szőlő motívummal, kopott, sérülésekkel, 14x22x8 cmcm
2632128
11963
418
Flea Market
Régi fém doboz, tájkép motívummal, kopott, kopott, 11x14,5x3,5cm
2632135
11964
418
9500
Flea Market
Versace női parfüm, 100 ml
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF