Flohmarkt

Zahl der Lose: 543

Optimask Pro szem-masszázs szemüveg eredeti dobozában, elemmel, működő, jó állapotban
11977.

Rufpreis:
2 000 HUF

Réz színű fém fali fogas, 55x15cm
11978.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1920-1930 Díszes, népi szecessziós motívumokkal díszített fa doboz, az alján Kreutle Ferenc festék-kereskedő pecsétjével, sérült, 16x9x23,5 cm
11979.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iphone XR Red, 64 GB, két éve vásárolt, kártyafüggetlen mobiltelefon, töltő nélkül, üvegfóliázott, sérülésmentes, szép állapotban, eredeti dobozában
11980.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

2 db porcelán fejjel és végtagokkal rendelkező baba, h: 23 és 46 cm
11981.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

"Magyar Posta" iparművész réz fali dísztál, d: 22 cm
11982.

Rufpreis:
4 000 HUF

5 db bronz konyhai eszköz, h: 38 cm
11983.

Rufpreis:
12 000 HUF

2 db ezüstözött szecessziós kosár (Gallia), egyik jelzett, kopásnyomokkal, 20×20 és 15×11 cm
11984.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

6 db alpakka kupicás pohár és tálca
11985.

Rufpreis:
2 800 HUF

Perzsa zománcozott tálca + 6 db pohártartó talp + cukortartó (egyik füle sérült), zománclepttanásokkal, kopásnyomokkal
11986.

Rufpreis:
4 000 HUF

3db diódaráló, 1 db húsdaráló, 2db zománcos fedeles tároló, kopott.
11987.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rókabőr, kikészítve, kissé hulló szőrrel, h: 85 cm
11988.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF