Flohmarkt Zahl der Lose: 543
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2550736
11977
418
Flea Market
Optimask Pro szem-masszázs szemüveg eredeti dobozában, elemmel, működő, jó állapotban 2602729
11978
418
Flea Market
Réz színű fém fali fogas, 55x15cm 2636115
11979
418
Flea Market
cca 1920-1930 Díszes, népi szecessziós motívumokkal díszített fa doboz, az alján Kreutle Ferenc festék-kereskedő pecsétjével, sérült, 16x9x23,5 cm 2636230
11980
418
90000
Flea Market
Iphone XR Red, 64 GB, két éve vásárolt, kártyafüggetlen mobiltelefon, töltő nélkül, üvegfóliázott, sérülésmentes, szép állapotban, eredeti dobozában
2635644
11981
418
Flea Market
2 db porcelán fejjel és végtagokkal rendelkező baba, h: 23 és 46 cm 2635933
11982
418
Flea Market
"Magyar Posta" iparművész réz fali dísztál, d: 22 cm 2640870
11983
418
Flea Market
5 db bronz konyhai eszköz, h: 38 cm
2640861
11984
418
Flea Market
2 db ezüstözött szecessziós kosár (Gallia), egyik jelzett, kopásnyomokkal, 20×20 és 15×11 cm 2640768
11985
418
Flea Market
6 db alpakka kupicás pohár és tálca 2640812
11986
418
Flea Market
Perzsa zománcozott tálca + 6 db pohártartó talp + cukortartó (egyik füle sérült), zománclepttanásokkal, kopásnyomokkal 2621839
11987
418
Flea Market
3db diódaráló, 1 db húsdaráló, 2db zománcos fedeles tároló, kopott. 2621793
11988
418
Flea Market
Rókabőr, kikészítve, kissé hulló szőrrel, h: 85 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF