Flohmarkt Zahl der Lose: 543
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2608271
12085
418
4400
Flea Market
Görög szuvenír, asztali dísz, m:20cm
2608261
12086
418
Flea Market
Ón cukordoboz, jelzett, kopott, sérült, m:17cm
2608230
12087
418
Flea Market
7db ón tálka, jelzett, kopott, d:9-14cm
2608198
12088
418
Flea Market
Hacker jelzett kanna, sérült, m:10cm
2597786
12089
418
Flea Market
Asztali kalamáris, kopásokkal, sérülésekkel, 30x25x18cm
2602100
12090
418
Flea Market
Marx és Marksz Budapest szögmérő, kopott, 16x19,5cm
2590542
12091
418
Flea Market
Piero della Francesca után: Ádám halála. Nyomat, farost, kissé sérült. Rétegelt lemezre kasírozva, kissé sérült. Hátoldalán feliratozott. 48×33,5 cm 2586973
12092
418
Flea Market
Faládikó fém fogantyúval, kissé sérült, 10×10,5x17,5 cm
2623051
12093
418
Flea Market
Négy mesterség, dombornyomott bőr, textilre applikálva, 10x24cm
2619255
12094
418
Flea Market
Szőlő motívumos fém, kerek tálca, sérülésekkel, d: 30cm 2619365
12095
418
Flea Market
Rézveretes, három fiókos fali szekrényke, kopásnyomokkal, 44x37x20cm 2618714
12096
418
Flea Market
Szecessziós kínáló, pillangó és szamóca motívumokkal, alpakka, erősen kopott, jelzés nélkül, javított, d: 30 cm, m: 21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF