Flohmarkt

Zahl der Lose: 543

WMF jelzett 6 db mokkáskanál, hibátlan, h:10,5cm
12206.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rudolf Leonhardt teáskanál, 12db, jelzett, eredeti dobozban, hibátlan, h:14cm
12207.

Rufpreis:
8 000 HUF

Trioka italos flaska, rozsdamentes acél. 11x10cm
12208.

Rufpreis:
2 000 HUF

Strasszos bizsu ékszerszett táskával, kis kopásnyomokkal
12209.

Rufpreis:
3 000 HUF

Orex italos flaska, rozsdamentes acél. 11x10cm
12210.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berndorf mokkáskanál, 6 db, jelzett, original dobozban, h:11cm
12211.

Rufpreis:
4 000 HUF

2db indiai sál, sárga, piros, 47x150, 68x170cm
12212.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jeruzsálemi emléktárgy, díszes, kerek, faragott fa keret, benne városkép a Szent István Társulat címerével. Apró sérülésekkel, kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
12213.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüstözött alpakka tálka, jelzett, kopott, m:6cm
12214.

Rufpreis:
1 800 HUF

Montreaux-i ezüstözött alpakka kiöntő, jelzett, kopott, m:8cm
12215.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dominic nyakkendő, tű, mandzsetta dobozban.
12216.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Amerikai ezüstözött alpakka kiöntő, jelzett, kopott, m: 8 cm
12217.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF