Flohmarkt Zahl der Lose: 543
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2603274
12206
418
Flea Market
WMF jelzett 6 db mokkáskanál, hibátlan, h:10,5cm
2603278
12207
418
Flea Market
Rudolf Leonhardt teáskanál, 12db, jelzett, eredeti dobozban, hibátlan, h:14cm
2603227
12208
418
Flea Market
Trioka italos flaska, rozsdamentes acél. 11x10cm
2635762
12209
418
Flea Market
Strasszos bizsu ékszerszett táskával, kis kopásnyomokkal 2603225
12210
418
Flea Market
Orex italos flaska, rozsdamentes acél. 11x10cm
2603281
12211
418
Flea Market
Berndorf mokkáskanál, 6 db, jelzett, original dobozban, h:11cm
2569690
12212
418
Flea Market
2db indiai sál, sárga, piros, 47x150, 68x170cm
2601984
12213
418
Flea Market
Jeruzsálemi emléktárgy, díszes, kerek, faragott fa keret, benne városkép a Szent István Társulat címerével. Apró sérülésekkel, kopásnyomokkal, d: 15,5 cm 2571185
12214
418
Flea Market
Ezüstözött alpakka tálka, jelzett, kopott, m:6cm 2571187
12215
418
Flea Market
Montreaux-i ezüstözött alpakka kiöntő, jelzett, kopott, m:8cm
2572214
12216
418
Flea Market
Dominic nyakkendő, tű, mandzsetta dobozban. 2571191
12217
418
Flea Market
Amerikai ezüstözött alpakka kiöntő, jelzett, kopott, m: 8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF