Drucksachen

Zahl der Lose: 354

1913 Ceglédi leányegylet meghívója mulatságra
14603.

Rufpreis:
2 000 HUF

1913 Mühle féle rózsakatalógus. Szerk.: Mühle Árpád, Temesvár. Mühle 1913. évi kertészeti értesítője. Bp., Franklin-Társulat, 80 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus, árjegyzék. Kiadói illusztrált papírkötésben, foltos, sérült, ragasztott, a könyvtesttől elvált borítóval, néhány kissé sérült, foltos lappal.
14604.

Rufpreis:
1 000 HUF

1914 Rovartani lapok, szerk.: Csiki Ernő, XXI. kötet, 1914, 160p, korabeli vaknyomásos egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, máskülönben jó állapotban
14605.

Rufpreis:
4 000 HUF

14606.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1914 Húsvéti levelezőlapok, 2 db papírlapra ragasztva, a Díszítő Művészet melléklete
14607.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1916 A Hadsegélyező Hivatal hazafias és világháborús festményekről készült nyomatok megrendelő nyomtatványa képes melléklettel
14608.

Rufpreis:
4 000 HUF

1916 Jelentés az Országos Testnevelési Tanács 1913-1916. évi működéséről. Mp., 1916. M. Kir Tudományegyetemi nyomda. 27p. Kiadói papírborítóval
14609.

Rufpreis:
2 800 HUF

1916 Pápa, városi cukorárjegyzék, tetején szöveget nem érintő hiánnyal
14610.

Rufpreis:
1 000 HUF

1917 Húsárjegyzék a közvetlen fogyasztás céljait szolgáló forgalomban. árrögzítési plakát 25x47 cm
14611.

Rufpreis:
5 000 HUF

1917 Bp., A Magyar Szent Korona Országainak Kávéközpontjának hirdetménye a kiskereskedőknek adható kávémennyiség szabályozása tárgyában
14612.

Rufpreis:
2 000 HUF

1917-1927 A Cél folyóirat 5 szórványszáma:  A Cél. Társadalmi, közgazdasági, szépirodalmi és sport folyóirat. VIII évf. 4-5 sz. 1917. április 20., május 20.;  A Cél.Fajvédelmi folyóirat. XVI évf. 1926 okt., XVII. évf. jan-feb., április. Szerk.: Méhely Lajos. Változó állapotban.
14613.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

1918 Várnai Zseni "Katonafiamnak" című versének egyleveles nyomtatvány kiadása
14614.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF