Drucksachen Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2641430
14603
418
Printed Materials
1913 Ceglédi leányegylet meghívója mulatságra 2635390
14604
418
Printed Materials
1913 Mühle féle rózsakatalógus. Szerk.: Mühle Árpád, Temesvár. Mühle 1913. évi kertészeti értesítője. Bp., Franklin-Társulat, 80 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus, árjegyzék. Kiadói illusztrált papírkötésben, foltos, sérült, ragasztott, a könyvtesttől elvált borítóval, néhány kissé sérült, foltos lappal. 2641765
14605
418
Printed Materials
1914 Rovartani lapok, szerk.: Csiki Ernő, XXI. kötet, 1914, 160p, korabeli vaknyomásos egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, máskülönben jó állapotban 2637326
14606
418
Printed Materials
2581243
14607
418
Printed Materials
cca 1914 Húsvéti levelezőlapok, 2 db papírlapra ragasztva, a Díszítő Művészet melléklete 2631994
14608
418
Printed Materials
1916 A Hadsegélyező Hivatal hazafias és világháborús festményekről készült nyomatok megrendelő nyomtatványa képes melléklettel
2637992
14609
418
Printed Materials
1916 Jelentés az Országos Testnevelési Tanács 1913-1916. évi működéséről. Mp., 1916. M. Kir Tudományegyetemi nyomda. 27p. Kiadói papírborítóval
2638503
14610
418
Printed Materials
1916 Pápa, városi cukorárjegyzék, tetején szöveget nem érintő hiánnyal
2631971
14611
418
Printed Materials
1917 Húsárjegyzék a közvetlen fogyasztás céljait szolgáló forgalomban. árrögzítési plakát 25x47 cm
2601149
14612
418
Printed Materials
1917 Bp., A Magyar Szent Korona Országainak Kávéközpontjának hirdetménye a kiskereskedőknek adható kávémennyiség szabályozása tárgyában
2635464
14613
418
Printed Materials
1917-1927 A Cél folyóirat 5 szórványszáma: A Cél. Társadalmi, közgazdasági, szépirodalmi és sport folyóirat. VIII évf. 4-5 sz. 1917. április 20., május 20.; A Cél.Fajvédelmi folyóirat. XVI évf. 1926 okt., XVII. évf. jan-feb., április. Szerk.: Méhely Lajos. Változó állapotban. 2637177
14614
418
Printed Materials
1918 Várnai Zseni "Katonafiamnak" című versének egyleveles nyomtatvány kiadása Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF