Drucksachen

Zahl der Lose: 354

cca 1920-25 Párizs, Versailles, Fontainebleau, Saint-Germain, Malmaison, Chantilly, 54 fotogravűr sok-sok párizsi és környéki helyszínnel, járművekkel, valamint a Trianon palotával, ahol a békeszerződést írták alá. Angol és francia nyelvű kísérő szöveggel, harántalakú kiadói, aranyozott vászonkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, lapok jó állapotban, lapméret: 17x24 / Paris, Versailles, Fontainebleau, Saint-Germain, Malmaison, Chantilly 54 photogravures, notices in English and French
14627.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1923 Rögtönbíráskodás bevezetéséről szóló rendelet plakátja, Sérült. 40x40 cm
14629.

Rufpreis:
2 000 HUF

1923 Dániel Gyula Magkereskedő 1923. évi kertészeti értesítője, árjegyzék, Bp., Légrády, hajtott, 4 p. + 1943 Eszterháza, Herceg Esterházy Hitbizományi Várkertészete 1943 ősz / 1944 tavasz, a hátoldalán ceruzás bejegyzéssel, 4 p.
14630.

Rufpreis:
1 200 HUF

1924 Használatlan mini tárca-naptár bőrkötésben
14631.

Rufpreis:
4 000 HUF

14632.

Rufpreis:
3 000 HUF

1924 Mérnök naptár Uhlands Ingeniur Kalender vászonkötésben
14633.

Rufpreis:
1 600 HUF

14634.

Rufpreis:
1 200 HUF

1924-1937 Természettudományi Közlöny 3 száma, változó állapotban
14635.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1925 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából. Szerk.: Légrády Ottó. Irrendenta kiadvány, gazdag képanyaggal, térképekkel, érdekes írásokkal. 150 p. Tűzött papírkötés, kissé sérült, levált borítóval, eredeti, kissé sérült, illusztrált karton tokban.
14636.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1925 Szentiványi József: Ünnepi Óda a Ludovika Akadémia bajtársi találkozóján
14637.

Rufpreis:
3 000 HUF

1926 A Pesti Napló képes műmellékletei, 11 db szórványszám (1926. márc. 15.-nov. 29.), vegyes állapotban
14638.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1926 A Pesti Napló képes műmellékletei, 9 db egymást követő szám (1926. jún. 13.-aug. 8.), szakadozott állapotban
14639.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF