Drucksachen

Zahl der Lose: 354

1927 Kochmeister Frigyes utódai gyógyárunagykereskedés árjegyzéke, vászon kötésben, 256 p.
14640.

Rufpreis:
8 000 HUF

1928 Lebó István 1848/49 honvéd halálozási értesítő
14641.

Rufpreis:
3 000 HUF

1928 Magyar kisebbség. Nemzetpolitikai szemle. VII. évf. I. félév. Szerk. Jakabffy Elemér, Willer József, Sulyok István. Lugos, 1928, Husvéth és Hoffer, VII+471+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
14642.

Rufpreis:
5 000 HUF

1928-1929 The L. M. Ericsson Review c. svéd távközlés-technikai folyóirat két évfolyamának számai egybekötve, német nyelvű kiadás, fekete-fehér képekkel illusztrálva, aranyozott gerincű félvászon-kötésben / The L. M. Ericsson Review Swedish telecommunications journal's issues from 1928/29, German language edition, illustrated, in half-linen binding
14643.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1930 Dr. Illyefalvi I. Lajos:Tíz év Budapest Székesfőváros életéből a világháború után. Budapest, 1930, Székesfővárosi Statisztikai Hivatal. Kiadói egészvászon kötésben
14644.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 Légoltalmi Liga kitöltetlen bizonyítvány 22x34 cm
14645.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 Az olcsó Bécs és környéke képes turisztikai ismertető 16p.
14646.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 Kiss Károly és Társa Bank Rt. 2 db levelezőlap, kitöltetlen
14647.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 A magyar királyi korona problémái. Vázlat 6p. gépelt kézirat
14648.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 5 db osztrák képes utazási prospektus / Austria 5 picture booklets
14649.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 4 db olasz és dél afrikai képes utazási prospektus / Italy 4 picture booklets
14650.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Germany, Westphalia, Baden and the Black Forest, 2 db illusztrált, angol nyelvű turisztikai prospektus. Berlin, Reichszentrale für Deutsche Verkehrswerbung, 64+52 p. Tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval, az egyiken bélyegzővel.
14651.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF