1928 Magyar kisebbség. Nemzetpolitikai szemle. VII. évf. I. félév. Szerk. Jakabffy Elemér, Willer József, Sulyok István. Lugos, 1928, Husvéth és Hoffer, VII+471+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1928-1929 The L. M. Ericsson Review c. svéd távközlés-technikai folyóirat két évfolyamának számai egybekötve, német nyelvű kiadás, fekete-fehér képekkel illusztrálva, aranyozott gerincű félvászon-kötésben / The L. M. Ericsson Review Swedish telecommunications journal's issues from 1928/29, German language edition, illustrated, in half-linen binding
1930 Dr. Illyefalvi I. Lajos:Tíz év Budapest Székesfőváros életéből a világháború után. Budapest, 1930, Székesfővárosi Statisztikai Hivatal. Kiadói egészvászon kötésben
cca 1930 Germany, Westphalia, Baden and the Black Forest, 2 db illusztrált, angol nyelvű turisztikai prospektus. Berlin, Reichszentrale für Deutsche Verkehrswerbung, 64+52 p. Tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval, az egyiken bélyegzővel.