Drucksachen Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2615469
14579
418
Printed Materials
cca 1900 A csorisztyni sziklasor, Divald Károly fényképe után készült festmény nyomata kartonra kasírozva, 23x47 cm
2638437
14580
418
Printed Materials
cca 1900 4 db állat témájú nyomat a Pallas Lexikonból. 16x24 cm
2638312
14581
418
Printed Materials
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, 20 db szecessziós, historizáló és egyéb ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Lapok széle részben sérült, egyik foltos. Lapméret: 36x25 cm 2635402
14582
418
Printed Materials
cca 1900-1910 Óriás méretű főkönyv, használatlan állapotban, Kanitz C. és Fiai Bp., márványozott lapélekkel, kissé kopott vászonborítóval, 46x31 cm 2568410
14583
418
Printed Materials
cca 1900-1960 Ricordo di Padova, Camposanto di Genova, Roma Tavole Scvltvre, Vedute Milano leporelló. 136 db kép Olaszországról. 2572442
14584
418
Printed Materials
cca 1900-1990 20 db szentkép, részben kissé foltos és kissé sérült
2635456
14585
418
Printed Materials
2639797
14586
418
2200
Printed Materials
1903 Budapest betüöntők és tömöntők árszabálya 24p
2641482
14587
418
Printed Materials
1904 Hódmezővásárhelyi gazdasági Egyesület táncrendje, foltos
2634691
14588
418
Printed Materials
1907 Távíró jelzések, központozás, betűk, stb, két kártya 8x12 cm
2642492
14589
418
Printed Materials
1909 Jó Pajtás I. évf. 1. sz. 1909. okt. 3. Szerk:: Sebők Zsigmond. Főmunkatárs: Benedek Elek. Bp.,Franklin, szakadozott, foltos, javított lapokkal, 24 p. 2642245
14590
418
Printed Materials
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF