Drucksachen Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2620521
14724
418
Printed Materials
cca 1950 Építő elvtársak! Szaktársak! Sztahanovista röpirat. Kiadja az Építő-, Fa- és Építőanyagipari Dolgozók Szakszervezete. 20,5×15 cm
2636141
14725
418
Printed Materials
1950 Jubileumi szentévi szentóra. (Kézirat gyanánt). 30 p. Tűzött papírkötés, a borítón kis szakadással, néhány lap kissé foltos.
2634834
14726
418
Printed Materials
cca 1950 Minden mázsa kenyérgabona egy-egy csapás a Tito bandára, propaganda röpcédula 5,5x4 cm
2636864
14727
418
Printed Materials
cca 1950 Észak koreai gyermekkönyv, tankönyv, mesekönyv. 28 p, kis beszakadásokkal + levélpapírok / Couth Korean children book. + papers 2639787
14728
418
Printed Materials
1953 A Csillag című irodalmi folyóirat Sztálin halálára kiadott száma kissé sérült papírkötésben
2637969
14729
418
Printed Materials
1953-1960 Vaillant. Le journal le plus captivant. Francia nyelvű képregény újság kb. 95-100 száma. Közte szakadtak, sérültek, 1 hiányos is. 2640478
14730
418
Printed Materials
1954 Béke és szabadság 3 száma (Olimpiai szám, Szőke Kató (olimpia), 1954 Aranycsapat, Magyar-német döntő, fotókkal) + 1952 Sport és Nevelés egy száma
2405455
14731
418
Printed Materials
1956 Igazság, a forradalmi magyar honvédség és ifjúság lapja, I. évf. 7. sz., 1956. november 1., benne a forradalom híreivel, szakadásokkal, kis hiánnyal, 4 p.
2642197
14732
418
Printed Materials
1956.november 6. és 14. Vásárhelyi Nemzeti Újság, c. lap forradalmi számai, 2 db, Hódmezővásárhelyi Nyomdaipari Vállalat, egyiken lapszéli sérülésekkel 2595506
14733
418
900
Printed Materials
1956 Méhészeti eszközök árjegyzéke, Országos Méhészeti Szövetkezeti Vállalat, foltos
2512493
14734
418
900
Printed Materials
1956 Gyógyszereink. szerk: Az egészségügyi minisztérium anyagellátási igazgatósága. Sok ábrával. Hátsó borítón kis hiánnyal
2635586
14735
418
Printed Materials
1956 Bp., a Magyar-Szovjet Társaság V. kerületi elnökségének meghívója aktíva értekezletre; hátoldalán jelzés nélküli humoros grafika (akvarell, toll, papír), 15x10,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF