Drucksachen

Zahl der Lose: 354

cca 1950 Építő elvtársak! Szaktársak! Sztahanovista röpirat. Kiadja az Építő-, Fa- és Építőanyagipari Dolgozók Szakszervezete. 20,5×15 cm
14724.

Rufpreis:
800 HUF

1950 Jubileumi szentévi szentóra. (Kézirat gyanánt). 30 p. Tűzött papírkötés, a borítón kis szakadással, néhány lap kissé foltos.
14725.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1950 Minden mázsa kenyérgabona egy-egy csapás a Tito bandára, propaganda röpcédula 5,5x4 cm
14726.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1950 Észak koreai gyermekkönyv, tankönyv, mesekönyv. 28 p, kis beszakadásokkal + levélpapírok / Couth Korean children book. + papers
14727.

Rufpreis:
2 000 HUF

1953 A Csillag című irodalmi folyóirat Sztálin halálára kiadott száma kissé sérült papírkötésben
14728.

Rufpreis:
3 000 HUF

1953-1960 Vaillant. Le journal le plus captivant. Francia nyelvű képregény újság kb. 95-100 száma. Közte szakadtak, sérültek, 1 hiányos is.
14729.

Rufpreis:
8 000 HUF

1954 Béke és szabadság 3 száma (Olimpiai szám, Szőke Kató (olimpia), 1954 Aranycsapat, Magyar-német döntő, fotókkal) + 1952 Sport és Nevelés egy száma
14730.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956 Igazság, a forradalmi magyar honvédség és ifjúság lapja, I. évf. 7. sz., 1956. november 1., benne a forradalom híreivel, szakadásokkal, kis hiánnyal, 4 p.
14731.

Rufpreis:
1 800 HUF

1956.november 6. és 14. Vásárhelyi Nemzeti Újság, c. lap forradalmi számai, 2 db, Hódmezővásárhelyi Nyomdaipari Vállalat, egyiken lapszéli sérülésekkel
14732.

Rufpreis:
2 400 HUF

1956 Méhészeti eszközök árjegyzéke, Országos Méhészeti Szövetkezeti Vállalat, foltos
14733.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1956 Gyógyszereink. szerk: Az egészségügyi minisztérium anyagellátási igazgatósága. Sok ábrával. Hátsó borítón kis hiánnyal
14734.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1956 Bp., a Magyar-Szovjet Társaság V. kerületi elnökségének meghívója aktíva értekezletre; hátoldalán jelzés nélküli humoros grafika (akvarell, toll, papír), 15x10,5 cm
14735.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF