Drucksachen

Zahl der Lose: 354

1945 Opera őszi műsorfüzet
14712.

1945 Opera őszi műsorfüzet

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1946 Szülők szemináriuma előadás sorozat röplapja 14x21 cm
14713.

Rufpreis:
1 200 HUF

1946-1950 Nyomtatványok, képeslapok Rákosi Mátyás arcképével, 6 db
14714.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1947 A Hírlap Naptára 1947. Bp., Légrády, 224 p. A borító Mallász Gitta grafikus munkája. Papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a 66-94 oldalak között kijáró lapokkal. + 1957 Nők Lapja kalendáriuma.
14715.

Rufpreis:
1 400 HUF

1948 Hergé: Tintin kalandjai. Képregény - Les aventures de Tintin. Le Crabe aux princes d'Or. Paris, 1948. Casterman. Kiadói kartonált, kissé sérült papírkötésben
14716.

Rufpreis:
5 000 HUF

1948 Nyugati Sport Olimpiai rendkívüli szám
14717.

Rufpreis:
1 200 HUF

1948 A magyar belügyminisztérium közlése a MAORT szabotázs ügyéről. Bp., 1948. elvált papírborítóval
14718.

Rufpreis:
1 000 HUF

1949 A Szabad Nép VII. évfolyamának 30. száma
14719.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1950 Széchenyi István (1791-1860) nagy méretű arcképe, régi litográfia modern nyomata. 50x70 cm
14720.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1950 Madách Imre (1823-1864) nagy méretű arcképe, fali kép, régi litográfia modern nyomata. 50x70 cm
14721.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1950 Vegyes tétel Sztálinról, képeslap, fotó, nyomtatvány, 4 db
14722.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1950 Rheinlauf von Mainz bis Köln, ein Relief-Panorama / a Rajna Mainztól Kölnig, kihajtható, színes, illusztrált turisztikai prospektus, német nyelvű, kissé sérült, 154x19,5 cm
14723.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF