Drucksachen Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2640479
14712
418
Printed Materials
1945 Opera őszi műsorfüzet
2638601
14713
418
Printed Materials
cca 1946 Szülők szemináriuma előadás sorozat röplapja 14x21 cm
2641899
14714
418
Printed Materials
1946-1950 Nyomtatványok, képeslapok Rákosi Mátyás arcképével, 6 db
2554618
14715
418
Printed Materials
1947 A Hírlap Naptára 1947. Bp., Légrády, 224 p. A borító Mallász Gitta grafikus munkája. Papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a 66-94 oldalak között kijáró lapokkal. + 1957 Nők Lapja kalendáriuma.
2636527
14716
418
Printed Materials
1948 Hergé: Tintin kalandjai. Képregény - Les aventures de Tintin. Le Crabe aux princes d'Or. Paris, 1948. Casterman. Kiadói kartonált, kissé sérült papírkötésben 2640477
14717
418
Printed Materials
1948 Nyugati Sport Olimpiai rendkívüli szám 2638857
14718
418
Printed Materials
1948 A magyar belügyminisztérium közlése a MAORT szabotázs ügyéről. Bp., 1948. elvált papírborítóval 2634820
14719
418
Printed Materials
1949 A Szabad Nép VII. évfolyamának 30. száma
2637194
14720
418
Printed Materials
cca 1950 Széchenyi István (1791-1860) nagy méretű arcképe, régi litográfia modern nyomata. 50x70 cm 2637180
14721
418
Printed Materials
cca 1950 Madách Imre (1823-1864) nagy méretű arcképe, fali kép, régi litográfia modern nyomata. 50x70 cm
2641970
14722
418
Printed Materials
cca 1950 Vegyes tétel Sztálinról, képeslap, fotó, nyomtatvány, 4 db
2633110
14723
418
Printed Materials
cca 1950 Rheinlauf von Mainz bis Köln, ein Relief-Panorama / a Rajna Mainztól Kölnig, kihajtható, színes, illusztrált turisztikai prospektus, német nyelvű, kissé sérült, 154x19,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF