Drucksachen

Zahl der Lose: 354

cca 1980-1995 Színházi műsorfüzetek előadások nyomtatványai, stb ,kb 20 db
14772.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1980-2000: A hunting morning (reggeli vadászat). Régi metszetről készült nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 41x61 cm
14773.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1980-2000 Jelzés nélkül: Rókavadászat. Nyomat, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 24x30 cm.
14774.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1980-2000: Rókavadászat. Régi metszetről készült nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 41x61 cm
14775.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1980-2000: Rókavadászat. Régi metszetről készült nyomat, papír. Üvegezett, sérült fa keretben, 32x61 cm
14776.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1980-2000: Rókavadászat, 3. kép. Régi metszetről készült nyomat, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 32x61 cm
14777.

Rufpreis:
1 600 HUF

1981 Anglia-Magyarország (1-0) világbajnoki selejtező mérkőzés programfüzete, 32 p., angol nyelven, színes fotókkal / 1981 FIFA World Cup England-Hungary (1-0) Qualifier match programme, 32 p.
14778.

Rufpreis:
2 800 HUF

1981 Antik ékszereket, drágaköveket bemutató szovjet képsorozat, 32 db, hátoldalukon orosz és angol nyelven feliratozva, 15x10,5 cm
14779.

Rufpreis:
1 000 HUF

1983 Wild und Hund Taschenkalender / vadász zsebnaptár, notesz, német nyelvű, kitöltetlen, nylon-kötésben
14780.

Rufpreis:
1 000 HUF

1984/85 Märklin HO - A vasutak nagy világa, német nyelvű katalógus. Szerző: Gebr. Märklin & Cie. GMBH. Kiadó: ismeretlen. Foltos, kopott.
14781.

Rufpreis:
1 000 HUF

1985 Lengyel Gyula karikatúrái a Benkó Dixieland tagjairól, 7 db nyomtatvány, papír, 46x48cm
14782.

Rufpreis:
6 000 HUF

1985 Kinderbildnisse. Schattenbilder Folge VI. Weimar, 1985, Nationale Forschungs- und Gedenkstätten der klassischen Literatur, 9 t. (árnyképek). Német nyelven feliratozva. Kissé sérült kiadói papírmappában, a képek jó állapotban.
14783.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF