Drucksachen Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2565559
14772
418
900
Printed Materials
cca 1980-1995 Színházi műsorfüzetek előadások nyomtatványai, stb ,kb 20 db 2538530
14773
418
Printed Materials
cca 1980-2000: A hunting morning (reggeli vadászat). Régi metszetről készült nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 41x61 cm 2542985
14774
418
Printed Materials
cca 1980-2000 Jelzés nélkül: Rókavadászat. Nyomat, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 24x30 cm.
2538532
14775
418
Printed Materials
cca 1980-2000: Rókavadászat. Régi metszetről készült nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 41x61 cm
2538610
14776
418
Printed Materials
cca 1980-2000: Rókavadászat. Régi metszetről készült nyomat, papír. Üvegezett, sérült fa keretben, 32x61 cm
2538656
14777
418
Printed Materials
cca 1980-2000: Rókavadászat, 3. kép. Régi metszetről készült nyomat, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 32x61 cm
2577078
14778
418
Printed Materials
1981 Anglia-Magyarország (1-0) világbajnoki selejtező mérkőzés programfüzete, 32 p., angol nyelven, színes fotókkal / 1981 FIFA World Cup England-Hungary (1-0) Qualifier match programme, 32 p.
2633875
14779
418
Printed Materials
1981 Antik ékszereket, drágaköveket bemutató szovjet képsorozat, 32 db, hátoldalukon orosz és angol nyelven feliratozva, 15x10,5 cm
2618713
14780
418
Printed Materials
1983 Wild und Hund Taschenkalender / vadász zsebnaptár, notesz, német nyelvű, kitöltetlen, nylon-kötésben 2520033
14781
418
Printed Materials
1984/85 Märklin HO - A vasutak nagy világa, német nyelvű katalógus. Szerző: Gebr. Märklin & Cie. GMBH. Kiadó: ismeretlen. Foltos, kopott. 2632787
14782
418
Printed Materials
1985 Lengyel Gyula karikatúrái a Benkó Dixieland tagjairól, 7 db nyomtatvány, papír, 46x48cm
2618876
14783
418
Printed Materials
1985 Kinderbildnisse. Schattenbilder Folge VI. Weimar, 1985, Nationale Forschungs- und Gedenkstätten der klassischen Literatur, 9 t. (árnyképek). Német nyelven feliratozva. Kissé sérült kiadói papírmappában, a képek jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF