Erdődy János: Így élt Gutenberg. Bp., 1973., Móra Könyvkiadó. Minikönyv. Készült 750 számozott példányszámban. Sorozatszám: 391. Kereskedelmi forgalomba nem került. Aranyozott, kopott műbőr kötés
Megay László: Könyves könyv. Rékassy Csaba rajzaival. Bp., Móra, 1977. Minikönyv, az 1976-ban megjelent hasonló című könyv kicsinyített mása. Kartonált papírkötésben, kihajtható műanyag védőtokkal, jó állapotban.
Vegyes minikönyv tétel, 5 db, Csokonai, Arany, Kazinczy, Oscar Wilde: A readingi fegyház balladája, Goethe: A napló. Különféle kiadásban. Változó állapotban.