Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2637770
17250
418
Books: Minibooks
Cipősdoboznyi minikönyv tétel sok féle témában 2588189
17251
418
Books: Minibooks
Magyar Testgyakorlók Köre - VM 90 éves. 1888-1978. 10/150. számozott példány. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
2506115
17252
418
Books: Minibooks
2637754
17253
418
Books: Minibooks
Gál Sándor: Szuronyvítan a gyalogság számára. Pest, 1848, Kozma Vazul. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.. 2638621
17254
418
Books: Minibooks
2637600
17255
418
Books: Minibooks
Annette von Droste-Hülshoff: Die Judenbuche. Ein Sittengemälde aus dem gebirgichten Westfalen. Berlin, é.n. Verlag der Nation, Német nyelven. Illusztrációkkal. Kiadói vászonkötésben 2637704
17256
418
Books: Minibooks
Fáy András meséi és allegóriái az 1853. évi kiadásból. Vál. Tótisz András. Minikönyv, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
2637654
17257
418
Books: Minibooks
Böhm András: Napnyugtán DFC kiadó, kiadói papírkötésben 2637750
17258
418
Books: Minibooks
2637729
17259
418
Books: Minibooks
Holbein: Haláltánc. Bp.,1974, Képzőművészeti Alap. Minikönyv. Könyvtervező: Janka Gyula Nyomda: Egyetemi Nyomda, Budapest Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 2637636
17260
418
Books: Minibooks
2637608
17261
418
Books: Minibooks
Kner Imre és Beatrice Warde találkozása. Bp., 1979, Zrinyi Nyomda. Kiadói nyl-kötésben. Számozott (1500/1379.) példány. kopott
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF