Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2593916
17262
418
Books: Minibooks
Babits Mihály: Recitativ. Szerk.: Téglás János. Bp., 1993., Tótfalusi Kis Miklós Nyomdaipari Műszaki Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola-Szikra Lapnyomda. Babits Mihály 1916-os kiadású könyvének, kicsinyített, reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2637616
17263
418
Books: Minibooks
Krúdy Gyula: Aranykéz utcai szép napok. Major Henrik rézmetszeteivel. 1977. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
2637721
17264
418
Books: Minibooks
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 3 kötet, Teljes! 1473-1702, 1703-1900, 1901-1973. Budapest, 1974-1975, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés 2637663
17265
418
Books: Minibooks
Árnyékrajzolatok. Rajzolta Kazinczy Ferenc maga' kezével 1784-1814. Bp., 1977 Az 1928. évi kiadás fakszimiléje. Kiadói műbőr kötésben
2637650
17266
418
Books: Minibooks
M. Vásárhelyi Vanda: Pro Arte. Ferenczy Béni Művészérmei. Szentendre, 1980. egészvászon kötésben 500 fekete számozott példányból a 298.
2637725
17267
418
Books: Minibooks
Petőfi Sándor: Az apostol. Miklosovits László rajzaival. Bp., 1978, Kner. Minikönyv, kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2637612
17268
418
Books: Minibooks
2637744
17269
418
Books: Minibooks
Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Budapest, 1979, Kossuth Könyvkiadó, 92 p. Az illusztrációkat Kass János készítette. Kiadói kartonált kötés, műanyag tokban, jó állapotban. 2637741
17270
418
Books: Minibooks
2637644
17271
418
Books: Minibooks
M. Várhelyi Vanda (szerk.): Műkincsek Pest megye múzeumaiban. Szentendre, 1981, k.n.. Gazdagon illusztrált. Kiadói vászonkötés, 500 piros számozott példányból a 465.
2637734
17272
418
Books: Minibooks
Tevan Andor: A könyv évezredes útja. Bp., 1973, Gondolat. II., javított, rövidített kiadás. Kiadói aranyozott műbőr kötés. 2637713
17273
418
Books: Minibooks
Kossuth Lajos. Szerk.: Farkas Mária. Bp., 1977, Kossuth. Számozott! Minikönyv, kartonált papírkötésben, jó állapotban. 033/1200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF