Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2505998
11617
417
Sculptures, statuettes, plaques
Jézus Szíve szobor, kézzel festett gipsz, kopott, sérült m: 67cm 2558823
11618
417
Jelzés nélkül, kerámiafestő lány, festett gipsz, kopott, festés hibával m:25cm
2585178
11619
417
Gergely István (1939-2008): Bólyai Farkas 1775-1856. Festett gipsz plakett. Jelzett, kopásokkal. 30x30 cm 2575942
11620
417
15000
Keleti bronz szobor, sérülésekkel, jelzés nélkül, m:23,5cm
2523989
11621
417
Wágner büszt, spiáter, alabástrom talapzaton, kopott, m: 21 cm
2596294
11622
417
Léda a hattyúval, zománcozott fém, műmárvány talapzaton, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kis sérüléssel, m: 24 cm 2563085
11623
417
Leonardo márkájú: A megvesztegetés, műgyanta szobor, fa talpon. Kopott, restaurált, jelzett, m: 21cm
2601518
11624
417
Puttó figura, falra akasztható, kopásnyomokkal, h:40cm
2603519
11625
417
Faragott fa bika, jelzés nélkül, hibátlan, m:16cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF