https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 45

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Teve figura, faragott fa, jelzés nélkül, m: 15 cm
1
11605.

Teve figura, faragott fa, jelzés nélkül, m: 15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Frattini 90 jelzéssel: Dávid-csillagra feszítve, bronz kisplasztika, réz csillagon, 30×30 cm
1
11606.

Frattini 90 jelzéssel: Dávid-csillagra feszítve, bronz kisplasztika, réz csillagon, 30×30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Afrikai faragott keményfa, apró repedések. m: 47 cm
1
11607.

Afrikai faragott keményfa, apró repedések. m: 47 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelzés nélkül: Szűz Mária. Francia emlék, talapzatán N de D áttört motívum. Notre de Dame. Patinázott fém. Kopott patinával és aranyozással, Párizs, 1900 körül, m: 25,5 cm
1
11608.

Jelzés nélkül: Szűz Mária. Francia emlék, talapzatán N de D áttört motívum. Notre de Dame. Patinázott fém. Kopott patinával és aranyozással, Párizs, 1900 körül, m: 25,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Távol keleti faragott fa maszk, falra akasztható. 33x21cm
1
11609.

Távol keleti faragott fa maszk, falra akasztható. 33x21cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hellén katona, Meduzafejes pajzzsal, színesen, kézzel festett fajansz, 1900 körül, Olaszország, formaszám: 12191, apró kopásokkal, m:50cm
1
11610.

Hellén katona, Meduzafejes pajzzsal, színesen, kézzel festett fajansz, 1900 körül, Olaszország, formaszám: 12191, apró kopásokkal, m:50cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
D. Tóth Károly: Sárkányeregető. Patinázott öntött bronz, jelzett, m: 37 cm
1
11611.

D. Tóth Károly: Sárkányeregető. Patinázott öntött bronz, jelzett, m: 37 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Afrikai bennszülött férfi figura, faragott fa, jelzés nélkül, m: 34 cm
1
11612.

Afrikai bennszülött férfi figura, faragott fa, jelzés nélkül, m: 34 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Afrikai faragott fa szobor, kis sérülésekkel, m: 39 cm
1
11613.

Afrikai faragott fa szobor, kis sérülésekkel, m: 39 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szecessziós ón szobor, nő rózsával, márvány talpon, kopott, jelzés nélkül, m:12cm
1
11614.

Szecessziós ón szobor, nő rózsával, márvány talpon, kopott, jelzés nélkül, m:12cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szarajevó dombornyomott réz fali dísz. d: 50 cm
1
11615.

Szarajevó dombornyomott réz fali dísz. d: 50 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Don Qiuojote szobor, bronz, kő talapzaton, Tonny jelzéssel az oldalán, m: 26 cm
1
11616.

Don Qiuojote szobor, bronz, kő talapzaton, Tonny jelzéssel az oldalán, m: 26 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse