https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 45
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2625833
11605
417
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Teve figura, faragott fa, jelzés nélkül, m: 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2441078
11606
417
0
30000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Frattini 90 jelzéssel: Dávid-csillagra feszítve, bronz kisplasztika, réz csillagon, 30×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2441868
11607
417
0
18000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai faragott keményfa, apró repedések. m: 47 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2601496
11608
417
0
18000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Szűz Mária. Francia emlék, talapzatán N de D áttört motívum. Notre de Dame. Patinázott fém. Kopott patinával és aranyozással, Párizs, 1900 körül, m: 25,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2476922
11609
417
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Távol keleti faragott fa maszk, falra akasztható. 33x21cm
Das Lot is nicht erreichbar
2562642
11610
417
0
50000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Hellén katona, Meduzafejes pajzzsal, színesen, kézzel festett fajansz, 1900 körül, Olaszország, formaszám: 12191, apró kopásokkal, m:50cm
Das Lot is nicht erreichbar
2512605
11611
417
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
D. Tóth Károly: Sárkányeregető. Patinázott öntött bronz, jelzett, m: 37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2506036
11612
417
0
5000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai bennszülött férfi figura, faragott fa, jelzés nélkül, m: 34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2532531
11613
417
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai faragott fa szobor, kis sérülésekkel, m: 39 cm 2566097
11614
417
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós ón szobor, nő rózsával, márvány talpon, kopott, jelzés nélkül, m:12cm
Das Lot is nicht erreichbar
2588335
11615
417
0
2000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Szarajevó dombornyomott réz fali dísz. d: 50 cm 2602380
11616
417
0
12000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Don Qiuojote szobor, bronz, kő talapzaton, Tonny jelzéssel az oldalán, m: 26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse