11608.
Beendet 417. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Jelzés nélkül: Szűz Mária. Francia emlék, talapzatán N de D áttört motívum. Notre de Dame. Patinázott fém. Kopott patinával és aranyozással, Párizs, 1900 körül, m: 25,5 cm