Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 51

Burchard von Oettingen: Die Pferdezucht. Handbuch für Züchter, Studierende und Pferdefreunde. Mit 2 Tafeln und 17 Textabbildungen. Berlin, 1918., Paul Parey, 1 t.+4+491 p. + 1 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Lovak leszármazási táblákkal, közte Talpra Magyar/Kincsem. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17104.

Rufpreis:
3 000 HUF
18

Vegyes madaras könyvtétel, 4 db:   Kelemen Attila: Madaraskönyv. Bukarest, 1978, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.;   R. T. Peterson - G. Mounfort - P. A. D. Hollom: Európa madarai. Bp., 1977., Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban.;   Schmidt Egon: Gyakorlati madárvédelem. Bp., 1982., Natura. Muray Róbert és Muray Péter illusztrációival. Kiadói papírkötés.;   Széky Pál: Etológia. Bp., 1979., Natura. Kiadói kartonált papírkötés.;
17105.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csányi Vilmos: Íme, az ember. A humánetológus szemével. Bp.,2015., Libri.Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17106.

Rufpreis:
2 400 HUF

88 színes oldal sorozat 8 kötete: Házunk, kertünk madarairól, a Tengerek ékszereiről, A déligyümölcsökről, A vízi- és a mocsári növényekről, A sziklakerti növényekről, A rózsákról, Az évelőkről, A nappali lepkékről. Bp., 1981-1988., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötések.
17107.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1971, Mezőgazdasági, 193 p. Második kiadás. Kiadói kissé kopott, kissé szakadt papírkötésben, javított gerinccel és javított borítóval. + H. Battha Lívia - Horvatovich Sándor: Növények és rovarok preparálása. Bp.,1978, Natura. Kiadói kartonált papírkötés.
17108.

Rufpreis:
1 800 HUF

Walter Schumann: Drágakő Biblia. A világ összes drágaköve és ékköve egy kötetben. 1500 kő színes fényképével. Ford.: Oberfrank Ferenc. Bp., 1992, Kőország/Glória Kiadó. Számos képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben. +   Helmut Mayr : Kövület Biblia. Megkövesedett ősmaradványok több, mint 500 színes képpel. Ford.: Hontvári Ottó. [Bp., 1994.,] Kőország. Kiadói kartonált kötés.
17109.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

Vörös könyv. A Magyarországon kipusztult és veszélyeztetett növény és állatfajok. Szerk.: Rakonczay Zoltán. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17110.

Rufpreis:
1 200 HUF

A csecsemő- és gyermekgyógyászat tankönyve. Ford. és magyar vonatkozásokkal kiegészítette: Török Gábor. Előszóval ellátta: Hainiss Elemér. Szeged, 1936., Ablaka György. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17111.

Rufpreis:
1 800 HUF

Henoch Ede: Előadások a gyermekek betegségeiről. Kézikönyv orvosok és orvoshallgatók számára. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára LXVII. Bp., 1892, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói kopott egészvászon kötés, a gerincen sérülésnyommal.
17112.

Rufpreis:
1 800 HUF

Leo Graetz: Die Physik. Die Naturwissenschaften und ihre Anwendungen. I. Band. Leipzig, 1917., "Naturwissenschaften". Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17113.

Rufpreis:
1 400 HUF

Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. I-IV. köt. I. köt. A csillagok világa. II. köt. Meteorológia. III. köt. Hegyek-völgyek. IV. köt. Szárazföldek és tengerek. Bp.,é.n.,Franklin. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17114.

Rufpreis:
2 400 HUF

Heidi Murkoff-Arlene Eisenberg-Sandee Hathaway: Az első 12 hónap. Újdönsült szülőknek a terhesség utáni időszakról. Bp.,2013,Park. Kiadói kartonált papírkötésben.
17115.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF