Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

18

Beschreibung:

Burchard von Oettingen: Die Pferdezucht. Handbuch für Züchter, Studierende und Pferdefreunde. Mit 2 Tafeln und 17 Textabbildungen. Berlin, 1918., Paul Parey, 1 t.+4+491 p. + 1 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Lovak leszármazási táblákkal, közte Talpra Magyar/Kincsem. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor