Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 51
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2618088
17092
416
Books: Natural sciences, Medicine
Móczár László: Rovarkalauz. Bp., 1990., Gondolat. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Oláh József: Rovargyűjtés. Kis Technikus Könyvtár. Bp., 1967, Táncsics. Kiadói papírkötés, javított gerinccel. 2618028
17093
416
J. Bauer - V. Bouska - F. Tvrz: Drágakőkalauz. Bp., 1989, Natura. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóban, jó állapotban. 2578027
17094
416
1975 Öltözködési és testápolási tanácsadó. Bp., 1975, Centrum Áruházak, 39+1 p. Papírkötés.
2618862
17095
416
Szőlőtermesztés a kísérleti mezőgazdasági (növénytermesztési) szakközépiskolák II. osztálya számára. Bp., 1961. Mezőgazdasági 2476860
17096
416
Köves József: Csillagászati földrajz. Bp., 1979., Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban. 2345840
17097
416
2397632
17098
416
2532175
17099
416
2580626
17100
416
Adler Péter, Záray Ervin: Konzerváló fogászat. Bp., 1961, Medicina (Franklin-ny.), 536 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé ázott, foltos lapokkal. Megjelent 2400 példányban.
2580534
17101
416
Dr. Török Éva, Dr. Rutkai Krisztina: Gyermekbőrgyógyászat. Bp., 1995, Medicina. Második kiadás. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
2580478
17102
416
Dr. Dékány Zoltán: Szemelvények a magyar fül-orr-gégészet történetéből. Bp., 2000, Hiete Fül-Orr-Gégeklinika Békésy György Alapítványa, 464 p. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
2620835
17103
416
Joel J. Lerner-Petr Zima: Üzleti matematika. Schaum-Könyvek. Bp., 1993., Panem-McGraw-Hill. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF