Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 182

Brepohl, Erhard - Koch, Rudi: Schmuck und Uhren. Leipzig, 1966, VEB Fachbuchverlag, 296 p. + 2 t. (színes képtáblák). Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
16580.

Rufpreis:
4 000 HUF

"Élő vonalak". A vonalak mozgása és kifejezése. Rajzolta: Bátki József festő- és szobrászművész. Salgótartján, 1939, a szerző kiadása (Stephaneum-ny.), 3 sztl. lev.+ 60 t. Kiadói haránt-alakú papírkötés, a borító kissé foltos, a gerincnél a ragasztása elengedett.
16581.

Rufpreis:
2 800 HUF

1926 Békéscsaba rt. város építési szabályrendelete. 26p. Foltos kiadói papírborítóval.
16582.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gonda Sándor: Színházi emlékkönyv 1861-dik évre. Szeged, 1861, Burger Zsigmond. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16583.

Rufpreis:
2 400 HUF

1965 Pleidell János kiállítási katalógus első oldalon saját kezű tollrajzával
16584.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kézdi-Kovács László műveinek gyűjteményes kiállítása. Bp., 1906, Könyves Kálmán Rt. 11 p. Kiadói papírkötés, borítón apró szakadással.
16585.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kertes Pál: Filmáru és filmművészet. Bp., 1943, Unitas, (Radó István-ny.), 79+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, a gerinc nagyrészt elvált a borítótól. Ritka!
16586.

Rufpreis:
1 800 HUF

Márkos András: Válaszok - ismeretlen kérdezőknek. Válogatta, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta Banner Zoltán. Banner Zoltán (1932-) művészeti író által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált példány! Kolozsvár, 1980, Dacia. Kiadói egészvávászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16587.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tibori Szabó Zoltán: Ferenczy Júlia. Tibori Szabó Zoltán (1957-) erdélyi magyar újságíró által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált példány! Kolozsvár, 2000, Minerva Művelődési Egyesület. Színes és fekete-fehér képekkel, Ferenczy Júlia műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16588.

Rufpreis:
3 000 HUF

Horváth Endre festőművész és grafikus 1896-1954. Bp.,[2001], Pénzjegynyomda, 40 p. Kiadói kemény-kötés. Számozott (007./50), névre szóló példány.
16589.

Rufpreis:
4 000 HUF

Divald Kornél: Budapest művészete a török hódoltság előtt. Csányi Károly 10 eredeti építészeti rajzával és 49 képpel. Művészeti Könyvtár. Bp., [1909], Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
16590.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Lucien Hervé: Építészet és fénykép. Architektúra. Bp.,1968, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
16591.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF